Ako vypadá presadzovanie tzv. demokratickej opozície vo Venezuele – zapaľuje ľudí s iným politickým názorom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Od vlaňajšieho apríla do 19. 7. 2017 zapálila venezuelská opozícia pri protestných akciách najmenej 23 ľudí. Niektorí zomreli, iní boli vážne zranení s trvalými následkami.

Prebrané z Alternativy.sk

Jediným ich zločinom bola politická orientácia – boli v podozrení, že sú chavistami.

Na tomto odkaze je na videu zachytené, ako opoziční demonštranti lynčujú 21 ročného Orlanda Figuera, ktorého nakoniec zapálili.

Orlando okrem vážnych popálenín dostal od demonštrantov 6 bodných rán. V nemocnici zomrel na srdcové zlyhanie. Demonštranti ho podozrievali, že je chávista.

Zdroj: http://catzona.com/23-persones-han-estat-cremades-vives-en-l…


Na našich stránkach poskytujeme priestor skutočne pestrej palete názorových línií, predstavujúcich alternatívu voči súčasnému zriadeniu. Preto čitateľov upozorňujeme, že nakoľko i samotní členovia redakčného kolektívu DAV DVA, spolupracovníci či korešpondenti vzišli z rôznych prúdov, v partikulárnych otázkach sa ich výklady a postoje môžu líšiť či si dokonca miestami protirečiť. Iba názorová pluralita totiž umožňuje skutočne plodnú a hodnotnú diskusiu s potenciálom vygenerovať tie najlepšie myšlienky, schopné načrtnúť pôdorys pre nové spoločensko-ekonomické zriadenie, zohľadňujúce potreby 21. storočia.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Ako vypadá presadzovanie tzv. demokratickej opozície vo Venezuele – zapaľuje ľudí s iným politickým názorom

 • 19. augusta 2017 at 20:20
  Permalink

  Buďme si istí, že takzvaná „umiernená“ opozícia a samozvaní „slušní ľudia“ z prostredia prešporskej pravicovej perepúte by za pomoci (pro)amerických mimovládnych organizácií, v prípade protikapitalistického hnutia u nás, postupovali v mene demokracie, slobody a ľudských práv presne tak isto !!!

  Arriba Venezuela – Viva el socialismo !

  Reply
 • 20. augusta 2017 at 20:18
  Permalink

  Nech žije socializmus, nech žije chudoba a bieda. Teda pre tých ktorí po nej túžia. A tento článok je lož a kravina.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *