AKTUÁLNE: Vladimír Manda prezidentke a jej poradcom: Čo ak vypukne vojna medzi Iránom a USA a my ako spojenci USA a členovia NATO ich budeme podporovať?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Vladimír Manda reaguje na najnovšiu reakciu prezidentky Čaputovej.

Pani prezidentka by mala vedieť, či jej poradcovia, ktorí jej píšu prejavy, že podmienkou toho, aby sa napätie nestupňovalo a poprípade sa mohlo pristúpiť k nejakým rokovaniam je to, že sa daný akt jasne označí podľa jeho vlastnej podstaty, t.j. ako medzinárodný zločin, ktorý si US priznajú aj s ďalšími dôsledkami a len na tomto základe je možné situáciu v regióne upokojiť.

Realita je však taká, že D. Trump si nevypočul politický hlas, tuším 29 „mocnej“ ženy Európy a už vyhlásil, že ak Irán podnikne protiopatrenia, tak US napadnú 51 cieľov v Iráne, t.j. sú to opäť US, ktoré stupňujú vojnové napätie vo svete.

Okrem toho, naša „múdra“ prezidentka požaduje aby sa daná udalosť u nás „nespolitizovala“ a nestala sa súčasťou politického boja. To je však veľký problém jednak preto, že daná udalosť je výsostne politickou udalosťou a pretože všetky tie strany, ktoré trvajú na našom transatlantickom spojenectve musia svojim voličom vysvetliť, prečo máme byť spojencami s krajinou, ktorá okrem iného pácha medzinárodné zločiny a neustále vyvoláva vojnové napätie.

Čo ak vypukne vojna medzi Iránom a US a my ako spojenci US a členovia NATO ich budeme podporovať? Požiadavka Čaputovej, aby sa daná udalosť nestala súčasťou našej predvolebnej kampane či debaty je požiadavkou, aby sme si pri voľbe našich politických predstaviteľov dali pred oči „závoj nevedomosti“ a volili ako ovce, ktoré ich politický vodcovia potom odvedú na porážku.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “AKTUÁLNE: Vladimír Manda prezidentke a jej poradcom: Čo ak vypukne vojna medzi Iránom a USA a my ako spojenci USA a členovia NATO ich budeme podporovať?

 • 5. januára 2020 at 15:02
  Permalink

  100% súhlas!!!
  Spojenec vraha je vrah!
  Preč z NATO!!!

  Reply
 • 6. januára 2020 at 23:16
  Permalink

  Už chápem načo tu potrebujú letiská. Čo keď sa niečo zomelie na Ukrajine ?

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *