Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Po mesiacoch práce zverejňujeme malú-veľkú náhradu za zdržanie s IV. číslom, pri ktorom máme momentálne technické problémy. Je to unikátne pdf, v ktorom nájdete takmer všetky texty vydané na webe DAV DVA v rokoch 2016-2017. Články sú radené prveažne podľa autorov.  Hlavný dôvod vzniku tohto dokumentu je uchovanie materiálov pre budúce generácie.  E-book má neuveriteľných 252 strán vo formáte A3 a miniatúrnym písmom. Myslím, že rozsahom textov sme prekonali slovenský rekord.
Najplodnejší autori: Marek Kopilec, Tomáš Bóka, David Diczhazy, Slavomira Kotradyová, Sona Valovičová, Brano Fabry, Roman Michelko, Juraj Janošovský,
V rozsahu vedú: Miroslav Hazucha, Boris Demovič, Marek Kopilec
Dokument si môžete stiahnuť na stránke Scribd alebo pozrieť priamo online nižšie (pre lepšie zobrazenie a priblíženie odporúčame režim FULLSCREEN):

DAVALMANACH 2016-2017 by L. P. on Scribd

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Almanach DAV DVA 2016-2017

 • 24. augusta 2018 at 8:57
  Permalink

  Páááni, toľko práce !
  Nesmierne si vážim pracovitých !
  Je lepšie opotrebovať sa, než zhrdzavieť./D. Diderot/

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *