Betka Béderová: Všetko je naopak

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vyberáme z komentárov na Facebooku DAV DVA.

Odkedy prišlo k Matovičovmu míľniku ktorý na oslavu istej výhry čakal vo veľkej športovej hale so stovkami ľudí, bohatého rautu, ktorého víťazstvo hlásili zahraničné TV už vo večerných správach – aby si mohol v parlamente fotiť prepotené nohy a robiť spústu zmätočných plačoviek a sťažovať sa koľko on robí…

…odvtedy ZMIZLA Tódová, AllforJan so SMEtí, študentom nevadia predražené testy, nekompetentnosť až tuposť novej vlády, Igorovi nevadí že on bol vybratý za baránka sorosovho, lebo miesta vo vláde preberá 6%ná SAS a Kočnerovi paholci a mafián z väzenia bude s nimi bojovať proti mafii.

Voliči Igorovi prebrali vyjadrovanie kotlebovcov spred piatich rokov a kotlebovci dozreli vystupovaním Uhríka. Všetko je naopak.

Podnikatelia dostávajú pomoc od štátu hoci ich zamestnanci im za roky podnikania vytvorili kapitál a sú poistení a nikto z nás nevie ako poctivo odvádzali štátu dane. Len tí Igorovi obyčajní ľudia, ktorých má aj v názve, ostávajú nepovšimnutí. Aj tak si myslím, že ak by vyšli na svetlo všetky prepisy či výpovede Kočnera – celá táto klietka bláznov je v ohrození viac ako od Korona vírusu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Betka Béderová: Všetko je naopak

 • 31. marca 2020 at 10:22
  Permalink

  Presne tak!
  Matovičovi kotolníci, kaderníci…a iní odborníci nastupujú. Letíme dole, držme sa!
  Kde sa stratili „spravodliví“ médiobijci?
  Nuž pochlebovači vedia, čo sa ich chlebodárcom páči.

  Reply
  • 3. apríla 2020 at 19:56
   Permalink

   Treba zachovať kľud. Jeho diagnóza nepustí. Odchod a la Kiska je na dohlad. Trvalý a hlboký stres už zložil iných junakov a nie to
   pacientov jeho typu.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *