Bezhraničný morbídny hyenizmus slovenských liberálov sa opäť raz ukázal. Vyžívali sa aj zo smrti Karla Gotta

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priatelia, toto už nie je o politike, toto už je o totálnej degradácii humanity z réžie ľudí, ktorí sa ňou tak často radi oháňajú. Ono už k tomu niet veľmi čo dodať. Nie je to prvý krát, no opäť sa ukazuje, že ľudia, ktorí lajkujú stránku Zomri a čítajú Denník N porušujú všetky elementárne princípy ľudskosti. No tento krát prekročili všetky hranice.

Svet zasiahla správa o smrti hudobnej ikony Karla Gotta. Denník N nazval Gotta idiotom a zombie (článok neskôr zmenil, čo pripomína dokonca aj Penťácky Trend). A samozrejme, stránka Zomri spustil sériu memečiek, ktoré si tým najmorbídnejším spôsobom uťahovali zo smrti velikána.

Len na pripomenutie, predchodca stránky Zomri, tzv. Jakub Martinec, si uťahoval zo závažnej choroby Karla Gotta už pred rokmi.

Takže na jednej strane požadujú blokovanie ľudí Facebookom na základe tzv. hatespeech, na strane druhej Facebook namiesto zablokovania stránky Zomri, ktorá dlhodobo šíri nenávisť reagoval nasledovne. Obsah môže byť krutý alebo necitlivý. Takže žiadne blokovanie, žiadne porušenie princípov „komunity“, žiadne sankcie. Toto svinstvo stačilo iba zakryť a stránka funguje ďalej. Tomuto sa hovorí selektívny výklad reality.

Všetci čo to lajkujú a podporujú, budete sa zodpovedať

A teraz čo je najdôležitejšie. Stránku Zomri lajkujú stovky politikov, osobností verejného života a nemajú s tým absolútne žiadny morálny problém. Túto stránku masovo podporujú slovenské mainstreamové médiá, ktoré sa tak radi oháňajú bojom s dezinformáciami a konšpiráciami. Na strane druhej podporujú tú najživelnejšiu nenávisť, ktorú živia práve ľudia, ktorí sa oháňajú liberalizmom. Zo svojej prezidentky robia sväticu alebo kráľovnú z rozprávky, a každého kto na ňu čo i len krivo pozrie automaticky označia za nenávistného extrémistu. Na strane druhej oni sami šíria tú najpudovejšiu nenávisť voči svojim oponentom. A teraz si predstavte, že takéto hovädá nám tu budú vládnuť. Že nám budú napr. na ministerstve kultúry pracovať ľudia okolo stránky Zomri. A možno ešte aj dostanú cenu za rozvoj slovenskej kultúry. Toto Slovensku hrozí. Liberálny extrémizmus je reálna hrozba nielen pre politiku, ale pre celú slovenskú spoločnosť.

Odpočívajte v pokoji majstre

Karel Gott bola osobnosť, ktorá dávala svojim spevom mnohým ľuďom radosť a pokoj. Na druhú stranu sa nezapájal do primitívnych hier mimovládok a skorumpovaných politikov. A toto niekomu vadí až na toľko, že Gottovi nedá pokoj ani po smrti. Gott na rozdiel od hlupákov s pytlami na hlave dával ľuďom radosť a chuť do života. Gott, na rozdiel od týchto bezcharakterných zbabelcov, zanechal po sebe niečo hodnotné.

Česť pamiatke Karla Gotta, hanba liberálnym hyenám!

Hejpáni konšelé, já bych chtěl na zemi ráj! Možná, že mám přání omšelé, svět je však zlej, a protohejpání konšelé já bych rád měl ráj.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


9 thoughts on “Bezhraničný morbídny hyenizmus slovenských liberálov sa opäť raz ukázal. Vyžívali sa aj zo smrti Karla Gotta

 • 4. októbra 2019 at 10:27
  Permalink

  Čo môžete čakať od takého denníka ? Keď som napísal niekoľkorazypoznámku priamo do redakcie ,ani naň neodpovedajú Dalo by sa na túto tému ešte veľa rozprávať , ale škoda času.

  Reply
 • 4. októbra 2019 at 11:05
  Permalink

  Nemajú úctu ničomu, ani k živým, ani k mŕtvym, obludy nehumánne.
  Nenávisť má brata — KATA!
  Raz ich popraví.

  Reply
 • 4. októbra 2019 at 11:41
  Permalink

  Včera som sa o tom článku dočítala na jednom českom portáli..
  Bola som zhnusená, aj keď som nebola prekvapená z toho, čoho sú schopní…
  Napísala som o tom pár riadkov, lebo by sme nemali mlčať, keď sa deje niečo takéto…
  Žiaľ žijeme v dobe „zomri“ a „emilkov“, ktorí sa môžu verejne ľuďom vyhrážať likvidáciou za ich názory a mediálne ich lynčovať…
  Tak vyzerajú hodnoty liberálnej demokracie…
  https://devana.blog.pravda.sk/2019/10/03/bulvarny-hyenizmus-a-novinarska-etika/

  Reply
  • 4. októbra 2019 at 19:54
   Permalink

   Vďaka pani Slavomíra, ale toto sa deje každodenne.
   Druh novej „normalizácie“, aj keď tento výraz nemám rada, lebo sa používa nesprávne…

   Reply
 • 4. októbra 2019 at 22:48
  Permalink

  Škoda, že názov stránky „ZOMRI“ sa nedá aplikovať na autorov či majiteľov uvedenej stránky (čím bojuješ, tým zhynieš).
  Že nekonajú politici-už sa človek ani nečuduje. Ale že nekoná prokuratúra – to je už mimo právneho štátu…

  Reply
 • 5. októbra 2019 at 0:23
  Permalink

  Otto, to je zložitý prípad, prokuratúra nemôže predsa trestne stíhať VRECE; hoci je v ňom vraj hlava, o čom ale ja vážne pochybujem.

  Reply
 • 5. októbra 2019 at 9:54
  Permalink

  Pre onen web, ako aj N, je dôležité, že na nich reagujú aj také stránky, ako je táto.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *