Blaha vraj šíri podľa Nicholsonovej konšpirácie, odpovedá: Hovorím pravdu, ja viem, liberálnym fašistom sa to ťažko chápe

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Čo vám môže lepšie spestriť dovolenku ako to, že vás na tlačovke hejtuje Nicholsonová.

MILÁ TETA LUCIA, JA ŽE ŠÍRIM KONŠPIRAČNÉ TEÓRIE?

Vraj Blaha, Fico a Pellegrini šíria hoaxy a konšpiračné teórie. Zato Miss Maturita tu šíri len číre duchovno a sokratovskú múdrosť. Úplná Pallas Aténa. Z centrálneho trhoviska.

Ja Lucke nechcem boriť sebavedomie, ale keď už hovoríme o hoaxoch a konšpiračných teóriách, spomeňme si na jej hysterické tlačovečky spred roka, čo tu polovicu zemegule obviňovala z Kuciakovej vraždy.

SPOMEŇTE SI NA LUCINKINE HOAXY O KUCIAKOVI

Živila tu konšpiračnú teóriu o tom, že Kuciaka zavraždila talianska mafia napojená na vládu. Výsledok – hoax.

Trieskala tu hoaxy o tom, ako funkcionári Finančnej správy dovolenkovali s Vadalom. Výsledok – lož.

Plieskala hoaxy o prepojení ministerky pôdohospodárstva s talianskymi mafiánmi. Výsledok – klamstvo.

Človek sa pred rokom bál ísť do pizzerie, aby ho tuná Kráľovná konšpiračných teórií neobvinila z prepojenia na taliansku pizzu. A táto ubliakaná teta ide niekomu vyčítať, že šíri hoaxy?

V ČOM SOM SA MÝLIL JA?

Nech mi povie jedinú vec, ktorá sa nepotvrdila z mojich statusov.

Písal som, že Kiska je podvodník. A dnes mu hrozí 12 rokov za podvody.

Písal som, že Čaputovej kampaň robila agentúra Shaviv. Priznala to.

Písal som, že ESET platí neoliberalnych politikov a médiá. A platí.

Písal som, že s vraždou Kuciaka nemá vláda nič spoločné. Vyšetrovanie ukázalo, že nemá.

Hovoril som, že Soros je nemorálne milionárske monštrum, čo financuje liberálne mimovládky, čo menia režimy. Je to tak. Stačí si checknúť Wikipediu.

Písal som, že Nicholsonová je ako kofa na trhu. A zas to potvrdila.

LIBERÁLI NECHÁPU, ČO JE TO SKUTOČNÁ SLOBODA

Ja na rozdiel od SaS-ky nešírim konšpiračné teórie ani hoaxy. Hovorím pravdu. A svoje názory. Niekomu sa to nemusí páčiť, ale o tom je sloboda – ja viem, liberálnym fašistom sa to ťažko chápe.

Oni rozumejú len „slobode“ zbohatlíkov vykorisťovať ľudí, iná sloboda pre nich neexistuje.

LEBOBLAHA STRIEDA LEBOFICO, TLIESKAM

Ale ja sa na Lucku nehnevám. Naopak, imponuje mi, že som sa prepracoval na prvé miesto v rebríčku liberálneho hejtu. Nicholsonová ma dokonca predradila pred Roberta Fica – to je česť.

Už nie je lebofico, ale leboblaha. Waw. Nová éra. ESET, Penta, Sulík a Matovič sa budú predháňať, kto viac nenávidí Blahu. Bravó! Naše slniečka milujúce.

EUROLUCKA V PRAXI

Milá Lucka, chápem Ťa. Nemáš šajnu o EÚ a kandiduješ do europarlamentu. A keďže nevieš zadreť nič o Európe, tak to kompenzuješ trápnym hejtom, akože treba riešiť to, že Blaha tu „diktuje zahraničnú politiku“.

No áno, to je úplná „tragedy“, že sa k zahraničnej politike vyjadruje niekto, kto sedem rokov riadi európsky výbor a denne rieši zahraničnú agendu (a jasné, aj ty si na strednej mala zemepis, takže Ty si tá istá liga), organizoval COSAC počas nášho predsedníctva (nie, Lucka, neuveríš, ale COSAC nie je poľnohospodárske náradie), napísal poltucet politologických monografií (a áno, aj Ty si mala jedničky na maturite, beriem) a má svoj názor (ježišmária, v demokracii a mať názor, ukameňujte ma, SaS-kári, zahádžte ma jointami!).

KÚP SI KNIHU

Nie, Lucka, nenechám si ničiť dovolenku. Detičky zaspali, tak som napísal pár riadkov.

Ale ešte pár dní sa hodlám venovať výlučne rodinke a Lucka s Riškom môžu trepať, čo len chcú, aj tak ich čochvíľa požerie ESET, tak načo sa nimi vlastne zaoberať.

Riško, kúp si teplý rožok. Lucka, kúp si knihu. Čaute ?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Blaha vraj šíri podľa Nicholsonovej konšpirácie, odpovedá: Hovorím pravdu, ja viem, liberálnym fašistom sa to ťažko chápe

 • 25. apríla 2019 at 22:27
  Permalink

  Ta chudera Nicholsonová, že kandiduje (skôr by platilo KUNDIDUJE) do EU parlamentu. Veď to je vlastný gól do slovenskej siete. Trapas, nie je k tomu nič dodať, pán Blaha povedal za nás všetko. Dobrú noc! milan

  Reply
 • 29. mája 2019 at 11:01
  Permalink

  Žiadne maturitne vysvedčenie Lucie Nikolsonovej neexistuje a nikdy neexistovalo!!!
  Pán Blaha, prestaňte tu prosím Vás šíriť tieto hoaxy.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *