Dve nové videá od predsedu Smeru

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Robert Fico publikoval na svojej sociálne sieti dve nové videá, jedno k otázkam právnym (súčasnej destabilizácii právneho štátu), druhé k historickým (súvislostiam tzv. Mníchovskej zrady). Môžete si ich pozrieť nižšie.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Dve nové videá od predsedu Smeru

 • 6. novembra 2020 at 12:45
  Permalink

  Hitlerovi, pardon, Matovičovi muži a ženy terorizujú Slovensko. Značkujú nás ako dobytok, zatvárajú do domácich väzení, prenasledujú ľudí…Prezidentka tieto fašistické maniere toleruje; rieši porušovanie práv v Bielorusku, no na Slovensku jej porušovanie ľudských práv neprekáža. HANBA!!!

  „Sám svobody kdo hoden, svobodu zná vážiti každou, ten kdo do pout jímá otroky, sám je otrok.“ – Jan Kollár

  Reply
 • 7. novembra 2020 at 11:36
  Permalink

  Toto bol Pán štátnik a diplomat! súčastná sebranka diletantov po členky nesiaha po členky Ficovi

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *