Karol Ondriáš: Sedem statočných proti bojovníkom vyvoleného hamburgera

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené len pre potešenie domácich zvieratiek vyvoleného hamburgera.

V piatok 9.3.2018 bola veľká demonštrácia bojovníkov vyvoleného hamburgera proti 7. statočným, aby zhodila legitímnu vládu pána Roberta Fica a nastolili vládu domácich zvieratiek vyvoleného hamburgera. V podstate to bude podobný „demokratický súboj“, akých sme tu mali už mnoho za posledných 28 rokov.

Napríklad:

Proti 7. statočným komunistom sa v novembri 1989 postavili bojovníci vyvoleného hamburgera na čele s Kňažkom a Budajom, aby vyvolený hamburger mohol demokraticky kolonizovať, ponížiť a vydrancovať Slovensko.

Proti 7.  statočným pod vedením V. Mečiara sa niekoľkokrát postavili bojovníci vyvoleného hamburgera pod vedením Dzurindu a Mikloša, aby vyvolený hamburger dostal naše strategické podniky a všetko, čo k tomu patrí. Aby nás mohli dzurindovci predávať na voľnom trhu za tretinovú cenu.

Podobný cieľ majú demonštrácie (9.3.2018 a o týždeň) bojovníkov vyvoleného hamburgera proti 7. statočným, ktorých tentoraz povedie predseda vlády SR pán Robert Fico. Zrejme vyvolenému hamburgeru sa znepáčilo, že pár politikov na Slovensku aj rozmýšľa a snaží sa viesť samostatnú politiku, neposlúcha na slovo, čo je zrada proti demokratickým zásadám vyvoleného hamburgera a jeho finančným ziskom.

Myslím si, že vyvolený hamburger sa rozhodol rozšíriť karanténne pásmo svojej nadvlády proti spojenectvu Rusko-Čína (a aj zvyšným krajinám BRICS).
Súčasné karanténne pásmo a nárazníková zóna vedie od Pobaltských republík cez Ukrajinu do Rumunska a Bulharska. Zrejme v súčasnosti sa karanténne pásmo rozširuje na Poľsko, Slovensko, Maďarsko a demonštrácia má k tomu napomôcť. To bude naša pozícia a úloha v blízkych dejinách, ak Bojovníci Vyvoleného hamburgera zvíťazia.

My komunisti, vieme, že kapitalizmus produkuje inherentne degenerovanú spoločnosť, ale predsa by sme boli radi, keby sa v nej dalo presadiť aspoň nasledovné:

T.j. – Zavedenie kádrových posudkov pre každého jednotlivca. V dnešnej elektronickej dobe je to jednoduché a lacné.
Je to kvôli tomu, aby sa mohol každý občan a jeho potomkovia v budúcich 50-1000 rokov pochváliť múdrosťou, odvahou a bojovnosťou ich predkov za slobodu a šťastný život občanov SR.
V kádrovom posudku jednotlivca by bolo zaznamenané, napríklad:
Pod vedením Kňažka a Budaja sa v novembri 1989 zúčastnil 7-krát demonštrácie za odstránenie zločinného komunizmu.
Pod vedením dzurindovcov a miklošovcov sa v 90-tich rokoch 20. storočia zúčastnil 18-krát demonštrácie za odstránenie diktátora V. Mečiara.
Pod vedením domácich zvieratiek vyvoleného hamburgera sa v 21. storočí 12-krát zúčastnil demonštrácie za odstránenie korupčníka R. Fica.

Takýto kádrový posudok jednotlivca by bol vzorom a hrdosťou pre ich potomkov, lebo aj múdrosť svojich predkov by si dávali do svojich kádrových posudkov a možno v televízii by v počte účastí na demonštráciách aj súťažili.

Bolo by to výhodné aj pre nás komunistov, lebo podľa záznamov v kádrových posudkoch by sme určovali degeneračný štandard slovenskej populácie a jeho vývoj za budúcich 100-200 rokov, pokiaľ nevymrie a stratí sa aj v zozname Vyvoleného hamburgera.


RNDr. Karol Ondriaš, DrSc.
Člen KSS a DAV-DVA

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


5 thoughts on “Karol Ondriáš: Sedem statočných proti bojovníkom vyvoleného hamburgera

 • 25. marca 2018 at 18:05
  Permalink

  Pochybujem, teda myslím, myslím, teda som. – René Descartes
  Pochybujem, že myslia.

  Reply
 • 25. marca 2018 at 18:12
  Permalink

  Pochybujem, teda myslím, myslím, teda som. /René Descartes/
  Pochybujem, že myslia!

  Reply
 • 29. marca 2018 at 22:39
  Permalink

  Jednoducho chorý pomätenec, čo chce niečo povedať, ale je to len zhluk náhodných myšlienok.

  Reply
 • 30. marca 2018 at 12:29
  Permalink

  My pomätenci máme aspoň vlastné meno, však s. Ondriáš. Asi máme rovnakú diagnózu, lebo ja Vám rozumiem a viem, čo ste chceli povedať.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *