Karol Ondriaš: Vraždy v Bagdade v priamom prenose a naši bojovníci za ľudské práva

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Úvodom prehlasujem, že všetko, čo je napísané v tomto blogu je klamstvo. Je to všetko vymyslené pre potešenie chichotajúcich sa domácich zvieratiek Segregovaného Vyvoleného Hamburgera.

Ako prejav želania zdravia, šťastia a hojného božského požehnania v roku 2020, tvrdé jadro Segregovaného Vyvoleného Hamburgera – Koalícia zločincov, v priamom prenose dňa 3.1.2020 v Bagdade, medzi inými nevinnými ľuďmi, zavraždila aj generála iránskych vojsk Qasema Soleimaniho.

Ako dôvod uviedli, že tento zlý generál plánoval niečo zlé proti Segregovanému Vyvolenému Hamburgeru.

Pretože sa mi minuli antidepresíva, bál som sa prepnúť televíziu na slovenské kanály, takže ani neviem, ako túto vraždu v priamom prenose odsúdili v médiách slovenskí bojovníci za ľudské práva, slobodu a demokraciu, ako napríklad:

Ako to odsúdila prezidentka Z. Čaputová a jej družina…

nositelia súčasných vyznamenaní: Peter Zajac, Zuzana Mistríková, Zora Bútorová, František Mikloško, členovia Klubu Milady Horákovej a ďalšia stovka minulých vyznamenaných bojovníkov…

Kňažko, Budaj, Čelko, Hríb… a ďalšia stovka notorických bojovníkov za ľudské práva, slobodu a demokraciu…

Redaktori Denníka N, Sme…

Michal Havran a ostatné televízne hviezdy…

A tisíce ostatných, čo vystupujú denne v masmédiách…..

Verím, že sa to čoskoro dozviem (práve mi došiel na účet dôchodok – opäť nakúpim antidepresíva a zapnem televízor) a verím, že vo svojich vyhláseniach títo slovenskí bojovníci za ľudské práva, slobodu a demokraciu, odsúdili tieto vraždy v priamom prenose, vyjadrili ostrý postoj ku Segregovanému Vyvolenému Hamburgeru, za čo sa konečne nebudem musieť hanbiť.

Karol Ondriaš,

200104

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *