Komunitná knižnica DAV DVA – záznam z otvorenia

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Začiatok otvorenia - komunitná knižnica DAV DVA

Komunitná knižnica DAV DVA je oficiálne otvorená! Prinášame Vám krátky videozáznam zo slávnostného otvorenia. Video si môžte pozrieť na nasledujúcom linku:

Komunitná knižnica DAV DVA

Knižnica sídli v Košiciach na Hlavnej 68. Je otvorená pre záujemcov o čítanie kníh v pondelok, stredu a piatok od 13:00 do 17:00. Knihy do knižnice venovali ľudia z komunity a budú v nej uložené pre všetkých. Ak máte záujem môžte darovať aj svoje knihy.

Okrem uskladnenia kníh bude knižnica slúžiť aj ako priestor pre rôzne spoločné akcie v Košiciach. Zatiaľ sa tu organizujú diskusné fóra, každú prvú stredu v mesiaci na konkrétne témy ale do budúcna plánujeme aj rôzne iné akcie.

Osobnosti na otvorení

Týmto by sme sa chceli poďakovať všetkým, ktorý prijali pozvanie a zúčastnili sa otvorenia. Účasť nás príjemne prekvapila.

Obzvlášť vďaka patrí Martinovi Muránskemu, ktorý slávnostne otvoril knižnicu a prestrihol pásku.

Pred otvorením sa konala beseda na tému Čo robiť na ktoru okrem Martina prijali pozvanie aj: Ľuboš Blaha, Roman Michelko a Igor Melicher.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *