Ľuboš Blaha: Kiska a spol. chcú zo Slovenska urobiť guberniu západných mocností

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Kauza Vietnamca naplno odhalila, že Kiska a jeho poskokovia (Štefunko, Havran, Mistrík, Mikloš, Dzurinda, Denník N, SME atď.) nenávidia Slovensko.

Chcú zo Slovenska urobiť guberniu západných mocností a zbaviť ho akékoľvek suverenity. Však si to všimnite: od prvého dňa sa Kiska správa, ako keby bol nemecký a nie slovenský prezident. Ohovára slovenskú vládu a nadbieha Nemcom. Vyplakáva sa nemeckému veľvyslancovi, spochybňuje svoj štát, oslabuje naše pozície. Nulové sebavedomie, nulová hrdosť, nulová úcta k vlasti.

Do toho sa pridávajú jeho poskokovia z liberálnych médií, ktorí otvorene propagujú európsky superštát, v ktorom by už Slovensko bolo iba machulou na mape a stratilo akúkoľvek suverenitu. O všetkom bude rozhodovať Berlín. Keď sa stane prúser v Nemecku, vina sa zvalí na kolóniu. A my tu budeme poslušne a ponížene robiť zo Slovenska fackovacieho panáka. A Nemci si umyjú ruky. Aké jednoduché!

Presne tejto vízii slúži Kiska. Už dnes sa podlieza Nemecku a zrádza naše štátne záujmy aj v kauze Vietnamca. Jeho hlavným cieľom je zničiť Slovensko a slúžiť západu.

Len si predstavte, že by sa takto správal nemecký prezident – že by dnes kopal kvôli kauze Vietnamca, ktorého Nemcom vyfúkli spod nosa, do nemeckej vlády, že by sa ospravedlňoval Slovákom za spôsobené maléry, že by verejne spochybňoval dôveryhodnosť Nemecka… Však by ho v Nemecku do minúty súdili za vlastizradu.

Ale Kiska, ten môže. Ten Slovensko zhadzuje a je na to hrdý. Robí to cielene, robí to programovo. Štátne vyznamenania rozdáva lúzrom, ktorí samostatné Slovensko nikdy nechceli a dodnes sa s ním nezmierili. Pri každej príležitosti sa snaží destabilizovať štát a rozoštvávať spoločnosť. Šíri nenávisť a chaos.

Vytvára o nás obraz mafiánskeho štátu, v ktorom nič nefunguje. Len aby raz mohol povedať, že pre Slovensko bude lepšie, ak ho budú riadiť z Berlína či Bruselu. A s dohľadom Washingtonu. Toto je Kiskov cieľ a ja osobne som presvedčený, že svoju politiku za týmto účelom dlhodobo koordinuje so západnými mocnosťami.

Kiež by sa zase objavil nejaký Julian Assange, ktorý vynesie von záznamy z amerických či iných veľvyslanectiev. Možno zistíme, čo sa odohrávalo na rokovaniach Kisku so západnými diplomatmi. Možno sa dozvieme, aké pokyny dostával. A ako vedome zrádzal Slovensko.

Jedného dňa sa dozvieme pravdu o Kiskovi. A verím, že jeho činy budú mať následky.

Dovtedy musíme pred ním Slovensko chrániť. Toto nie je o Vietnamcovi. Ani o Kaliňákovi. Toto je o Slovensku. O našom práve na existenciu. O našej budúcnosti.


Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
11 thoughts on “Ľuboš Blaha: Kiska a spol. chcú zo Slovenska urobiť guberniu západných mocností

 • 8. augusta 2018 at 16:07
  Permalink

  A Smer a spol. urobili zo Slovenska čo?
  Do Jadra!!!

  Reply
  • 8. augusta 2018 at 21:04
   Permalink

   Keď som to pre rokom povedal na dni otvorených dverí parlamentu Lašákovej tak sa mi skoro vysmiala. Smerácki poslanci sa tam nenormálne nudili a neustále chodili vonku fajčiť . Hold naraz v sebe objavujeme vlastenectvo a národovectvo.

   Reply
 • 8. augusta 2018 at 17:36
  Permalink

  Slovensko nemôže byť „guberniou“, pretože sa po Zamatovom prevrate stalo „kolóniou“ Západných mocností a stalo sa to ešte pred vstupom do EÚ a NATO…
  Bolo ňou už vtedy keď Dzurindova vláda schválila prelety lietadiel NATO a zapojila Slovensko do bombardovania bývalej Juhoslávie…
  Kolónia – závislá a využívaná krajina…

  Reply
 • 8. augusta 2018 at 21:03
  Permalink

  Keď som to pre rokom povedal na dni otvorených dverí parlamentu Lašákovej tak sa mi skoro vysmiala. Smerácki poslanci sa tam nenormálne nudili a neustále chodili vonku fajčiť . Hold naraz v sebe objavujeme vlastenectvo a národovectvo.

  Reply
 • 8. augusta 2018 at 21:39
  Permalink

  Vážený pán blaha !
  Veď do dnešného týždňa = jeden celý rok nám smer tvrdil, že žiadny Vietnamec unesený z NEMECKA neletel vládnym lietadlom SLOVENSKEJ REPUBLIKY !
  a ZRAZU ?
  Vtedajší minister kaliňák išiel na DETEKTOR, že o ničom nevedel ? O čom mal vedieť keď sa nič nestalo?

  Generálny ideológ napíše článok akoby naozaj vietnamca uniesli vládnym špeciálom SLOVENSKEJ REPUBLIKY zo schengenského priestoru !
  Tak išiel Vietnamec tým vládnym špeciálom, alebo nie? Klamal celý smer celý rok, alebo teraz ?

  PS: Náš prezident tri roky čušal o tom ako tu smer bačuje. Tri roky bolo fajn a tento rok sa akoby zobudil? Preto je taký zlý pre celý smer ?
  Kedy napíšete článok a zhodnete sa s prezidentom ako je výborné kupovať tých 14 stíhačiek USA F16 ????

  Podľa toho čo píšete hneď na začiatku kiska, fico, blaha, ale aj danko a bugár nenávidia slovensko !
  Robia poskokov USA a kupujú za ťažké peniaze a pomocou klamstva 14 stíhačiek USA !
  Len aby sme nezabudli nebudú stáť 1,6 miliardy € = 48 miliárd Sk to je len na dva roky prevádzky a bez výzbroje. Bude to celkom za 3 miliardy = 90 miliárd Sk ktoré zaplatia chudobný slovenskí občania súdruhom vlastniacim americké vojenské „GLOBÁLNE“ zbrojovky!

  Tak ako pán antiglobalista? Klamať, kradnúť a zadlžovať ! To je podľa ktorého teoretika ľavice ???

  PSS: 1,2 miliardy za kolesové transportéry a zatiaľ 6 miliárd € na 3. a 4. blok atómovej elektrárne ktoré nevyrobili ani kW elektrickej energie ? Zmluva z roku 2009 !!!

  Bohatí občania to zatiahnu. Veď ide o samé dobré kšefty. Matrix kapitalizmu = len s tým kapitalizmom nezruinujte nás všetkých.

  Skutok sa nestal.

  Tak čo sa plašíte.

  Reply
 • 9. augusta 2018 at 12:16
  Permalink

  Pán Blaha, ste klamár. Kiskove snahy a hodnoty sú naopak podobné tým vašim.
  Slovensko je naozaj mafiánsky štát a naozaj tu takmer nič nefunguje (ak nerátam korupciu a rozkrádanie). Diktát z Berlína a Bruselu je realitou už mnoho rokov.
  Našu krajinu by sme mali chrániť predovšetkým pred vami a pred vašou kapitalistickou vláudou, ktorej sa tak rázne zastávate a o ktorej šírite lživú propagandu.

  Reply
 • 13. augusta 2018 at 9:30
  Permalink

  Nakup stihaciek je fakt svinstvo, to je bez debaty!!! Na co všetko by sa dali pouzit tie desiatky miliard eur, ktoré poslednych 5 rokov natiekli do armady ako vypalne americkym zbrojarom!

  Reply
 • 26. augusta 2018 at 16:14
  Permalink

  Za to Ty vlastizradca chceš urobiť zo slovenska mafiánsky štát a ruskú kolónoiu.

  Reply
 • 14. februára 2019 at 13:00
  Permalink

  Naše záujmy, aj naša suverenita, je už dávno pasé. A Blaha to vie.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *