Ľuboš Blaha v TA3: Proti americkému imperializmu a alternatívach voči tzv. slniečkarskej politike

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Ľuboš Blaha: Priatelia, ďakujem za skvelé ohlasy na môj predvolebný duel v TA3, dostávam od vás množstvo správ – fakt si to vážim!

PROTI AMERICKÝM VOJNÁM

Som rád, že som mohol povedať, za aké zlo považujem americký imperializmus. Aj to, ako si vážim Rusko.

Moje zahraničnopolitické postoje formovali americké vojny v Juhoslávii a Iraku – odvtedy bojujem proti americkému zlu a budem v tom pokračovať.

PROTI MIGRÁCII

Som rád, že som mohol potvrdiť, že naša vláda nikdy nepripustí kvóty a vždy bude chrániť Slovensko pred migráciou a multikulturalizmom.

PROTI KISKOVI A LIBERÁLOM

Som rád, že som mohol na rovinu povedať, že Kiska je daňový a pozemkový podovník, ktorého stranu financujú ťažkí milionári a zase budú ľudí oberať o invalidné palice ako kedysi Mikloš a Kaník.

ZA SOCIÁLNY ŠTÁT

Som rád, že som mohol potvrdiť, že našou prioritou je sociálny štát a nikdy nikto neurobil pre pracujúcich ľudí toľko, čo naše vlády.

Rekordne sme zvýšili minimálnu mzdu, rodičák sme zdvihli o 150 eur, seniorom sme dali vianočné príspevky a prídu 13.dôchodky vo výške 460 eur…

ZA POMOC REGIÓNOM

Musíme byť ešte ľavicovejší a ešte viac pomáhať celému Slovensku. No náš program pomoci pre najmenej rozvinuté okresy má obrovské výsledky – pokles v nezamestnanosti v priemere o 10% je veľký úspech. Ideme ďalej.

ZA PORIADOK A AUTORITU ŠTÁTU

A som rád, že som mohol zdôrazniť, že musíme riešiť rómsky problém tak ako to bolo za bývalého režimu – na jednej strane sociálny princíp a vytrhnúť deti z osád, kde degenerujú, no na druhej strane ďaleko viac autority štátu a poriadok.

Ten pocit, keď toto všetko môžeš povedať a nikto ti neskáče do reči – to sa mi v televízii stalo asi prvýkrát v živote. Zázrak :-D

Bojujeme ďalej! Vencerémos! A ešte raz ĎAKUJEM!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
4 thoughts on “Ľuboš Blaha v TA3: Proti americkému imperializmu a alternatívach voči tzv. slniečkarskej politike

 • 8. februára 2020 at 22:21
  Permalink

  Ďakujem pánovi poslancovi Ľubošovi Blahovi za fundované vystúpenie v TA3.Pani Marcinková dcéra pána starostu v Spišskom Hrhove rozpráva to,čo aj jej otec,ktorý ťaží s cigánov zo Spišského Hrhova.Táto komunita nikdy nebola problémom.Mali postavené murované domy a starali sa aj o svoje detí ,ktoré neboli problémom v škole.Dobre poznám Spišský Hrhov od roku 1963 v ktorom som pôsobila. Pána starostu dobré poznám tiež nie je nový politik. Bol členom KDH,SDKÚ a tiež kandidoval za SMER SD ako nezávislý regionálny poslanec Prešov.Spolupracuje s Petrom Pollákom , ktorý je podporovaný Nadáciou otvorenej spoločnosti .Pollákov syn sa pričinil tiež v Levoči na komédii ,ktorú zorganizovali PS/Spolu s Andrejom Kiskom ,Vladimírom Ledeckým a Predsedom Milanom Majerským predsedom Prešovského samosprávneho kraja.Bojujme láskou proti nenávisti a závisti,ktorá plodí zlo.S úctou Mária Dvorčáková, dcéra politického väzňa

  Reply
 • 10. februára 2020 at 8:44
  Permalink

  PROTI AMERICKÝM VOJNÁM budovaním základní pre okupantov z USA, prepravou ich vojenskej techniky na bojiská, schvaľovaním a napomáhaním ich vražedných agresii.

  PROTI MIGRÁCII nenexistujúcich imigrantov, kedže imigranti u nás nechcú žiť ani nasilu, zatiaľ čo domáci utekajú preč.

  PROTI KISKOVI A LIBERÁLOM, za smerácku mafiu, oligarchov, zlodejov a zbohatíkov pri hromadení ich majetkov a zvyšovaní ich moci a vplyvu.

  ZA SOCIÁLNY ŠTÁT v ktorom občania nemajú právo na slušný život, zdravotnú starostlivosť a spravodlivosť.

  ZA POMOC REGIÓNOM v ich ďalšom ekonomickom úpadku a nezamestnanosti, v prospech bohatnutia regionálnych nomimantov smeru, ich rodinných príslušníkov, kamarátov, spriaznených podnikateľov a špekulantov.

  ZA PORIADOK A AUTORITU ŠTÁTU rozpredávaním a rozkrádaním štátneho majetku, podporou zahraničných spoločností, budovaním korupcie a zadlžovaním štátu.

  Reply
  • 15. februára 2020 at 18:15
   Permalink

   Čelko, Čelko ako vidno, tak u si dorástol do dedových gardistických čižiem. ;-7

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *