Lucia Hubinská o tom, ako progresívcom prerastá propaganda cez hlavu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

ICH VLASTNÁ PROPAGANDA PRERASTÁ PROGRESÍVCOM CEZ HLAVU

Keď sledujem čo progresívci robia a hovoria, často mi je trápne za nich. Táto strana, jeden mega marketingový a propagandistický projekt s cieľom zničiť akúkoľvek opozíciu západu na Slovensku, sa preukazuje čoraz viac ako totálna fraška. Aj tých pár nádejných “odborníkov”, čo tam bolo, sa úplne zopsulo a stratilo akýkoľvek pojem o tom, kde je sever. V PS sa totiž nerobí politika. V PS sa robí iba propaganda a tá, ako vidíme, nie je škodlivá len pre tých, na ktorých je mierená, ale aj pre samotných agitátorov. Jasne vidíme, ako sa vytratil akýkoľvek racionálny rozum či hodnoty z ich vyjadrovania, z ich argumentov, a z ich správania.

Odpovedzte si úprimne sami: máte z nich dojem, že oni sami vedia čo vlastne chcú v politike dosiahnuť, a že ich konanie je pevne zakotvené v ich hodnotách (ak teda nejaké majú)? Čo chcú dosiahnuť a urobiť pre ľudí okrem toho, že chcú zničiť Roberta Fica a “udržať” Slovensko, ktoré sa nikde nechystá, v Európe?

A čo vlastne myslia tými frázami, ktoré donekonečna opakujú, ako demokracia a sloboda, keď sami neustále konajú v rozpore s demokraciou a slobodou? Nijaká iná strana na Slovensku nie je tak posadnutá marketingom a neustálou propagáciou ako PS a nijaká iná strana na Slovensku popritom nie je tak obsahovo prázdna a neautentická ako PS. Ich vlastní ľudia sa od nich odvracajú a odchádzajú, lebo každý, kto si myslel, že môže v PS robiť nejakú hodnotnú politickú aktivitu napokon zistil, že o tomto to vôbec nie je. Slová ako sekta či kult som počula na opis tohto zoskupenia už viackrát od ľudí, ktorí mali možnosť nazrieť do ich interných štruktúr. Nedajte sa oklamať chrumkavými videjkami, štýlovými okuliarmi, či drahým oblečením. Na to, koľko peňazí majú, sú strašne lacní.

Zdroj FB/Hubinská

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *