Michal Macháček hodnotí situáciu v auguste 1968

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Kým na Slovensku prevládajú iracionálne a patetické prejavy vládnych politikov, v Českej republike diskusia o situácii v auguste 1968 už získala racionálny základ. Historik Michal Macháček pripomenul v rozhovore pre idnes.cz zaujímavosti a odborne zhodnotil aj geopolitickú situáciu v roku 1968. Macháček sa nebál povedať, že médiami nenávidený Gustáv Husák bol schopný politik a pripomenúť faktické poznámky okolo politického profilu Alexandra Dubčeka či Zdenka Mlynářa.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *