Michelko komentuje politické procesy proti Blahovi, Rostasovi, Ficovi a ďalším…

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Prvou je kauza Tibora Eliota Rostasa, ktorou sa zaoberá Špecializovaný súd v Pezinku. O čom tam išlo? Citovať klasikov je trestné? Kam až zájde aktivizmus prokurátorov a sudcov? Vraciame sa do sedemdesiatych rokov, keď sa profesijne likvidovali všetci, čo si dovolili mať iný názor. Čo nás ešte čaká? Návrat do päťdesiatych rokov? Súdružské kolektívy budú žiadať súd o trest smrti? Kedy sa ľudia zobudia? Z podobného súdku je aj druhá kauza. Ide o obvinenie Roberta Fica za to, že sa zastal Milana Mazureka, respektíve ani nezastal, len kritizoval aktvizmus prokurátora. Kde toto skončí?

Predsedníctvo SAV žiada hlavu Ľuboša Blahu. Za čo? Za to, že si dovolí dosť nevyberavým spôsobom poukazovať na fatálne prešľapy slniečkarov, za to, že ukázal portrét aktivistického prokurátora? Chce Predsedníctvo SAV zriaďovať previerkové komisie? Strašné. V poradí treťou je kauza Andreja Kisku a firmy KTAG. Padla kosa na kameň. Kiska mal byť asi nedotknuteľný. Zjavná kriminálna kauza je znova otvorená. A to, čo sa dnes stíha, je len vrcholom ľadovca. Vyplávajú do volieb ďalšie Kiskove pozemkové kauzy? Prečo nikto nerieši jeho zjavný podvod, keď pri rozbehu podnikania dal do zástavy cudzí penzión? Investigatívni novinári zjavne nejdú po všetkých darebákoch. Ako je to s financovaním strany Vlasť? K čomu sa dokážu oponenti strany znížiť? Aké kauzy budú umelo fabrikovať? Toto všetko nájdete v najnovšom vydaní relácie Veci Verejné.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Michelko komentuje politické procesy proti Blahovi, Rostasovi, Ficovi a ďalším…

 • 18. decembra 2019 at 9:08
  Permalink

  Dobrý deň pán Michelko,

  zasaďte sa prosím, o spojenie národných síl pred voľbami. Nech na chvíľu zabudnú kohúti na nevraživosť a osobné antipatie. Treba sa spojiť, podporiť sa navzájom, neútočiť na seba. Teraz určite nie! Veď i Svätoplukove prúty…
  A druhá vec. Počúvam Harabínove vystúpenia, videá. Je to niečo strašné. On dokáže sám seba vybudiť do nepríčetnosti, až to vyzerá, že stráca kontrolu nad sebou. Viď pojednávacia sieň v pondelok v Pezinku. Možno je to len divadlo, no zle to pôsobí. Nedal by sa nejakým spôsobom umravniť, pacifikovať, nahradiť inou tvárou vo volebnej reklame? Škoda, že ste do tej politiky šiel neskôr a Vlasť už mala volebného lídra a tvár na plagáty vybranú. Myslím si, že vy, ako rozhľadený, rozvážny človek by ste bol prijateľnejší pre viac voličov ako je tomu teraz.
  A posledná poznámka: prečo v prieskumoch stále nevidno vašu stranu na zvoliteľnom mieste? Je to zámer agentúr, alebo nie ste dostatočne v povedomí voličov?
  Prajem všetko dobré Vám i Slovensku.

  Tono.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *