Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Militarizácia Slovenska, pokrytectvo parlamentných a vládnych politikov, hlúpa prostota zapredaného prezidenta, vojnové štvanie, rusofóbia zločincov naberajú na obrátkach.

Toto sú najnovšie zámery extrémistov, vojnových štváčov a lokajov našich kolonizátorov, ktorí jedným dychom hovoria o mieri, o spolupráci medzi národmi, štátmi a občanmi, ktorí vyzývajú k tolerancii nás všetkých, no na druhej strane konajú presne opačne.

Nakupujú zbrane, stroje na zabíjanie za naše peniaze, vyhadzujú miliardy na zbrojenie, vyhrážajú sa Rusku a obkľučujú jeho hranice, nadháňajú zákazky zbrojným monopolom z USA, prosto konajú zločinne, proti záujmom Slovenskej republiky a jej občanom.

Občania Slovenska. Načo sú nám tieto hory nepotrebného vražedného šrotu, za ktorý sa chystajú vyhodiť ťažko vydreté miliardy, ktorá ukradli práve nám?

Načo je nám nevraživosť a nepriateľstvo k Rusku a jeho občanom ku ktorému nás neustále denne svojou agresívnou zločineckou propagandou vyzývajú?

Prečo dovolíme vojnovým štváčom a zločincom, aby zastupovali naše záujmy?

Toto je cesta do pekla, cesta k vojne, cesta k zabíjaniu.

Nedovoľme im to, pokiaľ je ešte čas!

Svetu mier.

CHARTA 2015

Foto:Hernan Silenus

Na našich stránkach poskytujeme priestor skutočne pestrej palete názorových línií, predstavujúcich alternatívu voči súčasnému zriadeniu. Preto čitateľov upozorňujeme, že nakoľko i samotní členovia redakčného kolektívu DAV DVA, spolupracovníci či korešpondenti vzišli z rôznych prúdov, v partikulárnych otázkach sa ich výklady a postoje môžu líšiť či si dokonca miestami protirečiť. Iba názorová pluralita totiž umožňuje skutočne plodnú a hodnotnú diskusiu s potenciálom vygenerovať tie najlepšie myšlienky, schopné načrtnúť pôdorys pre nové spoločensko-ekonomické zriadenie, zohľadňujúce potreby 21. storočia.

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Len vďaka Vašej podpore dokážeme robiť kvalitnú a nezávislú žurnalistiku

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom