Na Slovensku sa samozrejme chystá len nevinný spontánny pochod zvolaný stredoškolskou študentkou Farskou. Kto by pochyboval?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Štandardný scenár farebnej revolúcie. Najskôr dlhé roky spochybňovať štát a štátne orgány prostredníctvom médií, mimovládok a opozičných politikov. Potom pripraviť či využiť moment, ktorý by mohol vyburcovať ulicu. Niečo, čo šokuje každého, niečo desivé. To už sú pripravené kýble špiny, ktoré sa odrazu začnú vyťahovať na tlačovkách každé dve hodiny: médiá asistujú, čiže efekt je okamžitý. Titulky novín od rána do večera vyzývajú k prevratu. Heslá sa líšia – niekde sú to “ľudské práva”, inde “sloboda”, často to býva “demokracia”, v prípade Slovenska marketéri stavili na “slušnosť”. Emócie sa bičujú. Potom prichádza deň D, médiá ohlasujú revolúciu. Oligarchovia a finančné skupiny, ktoré stoja za nimi, si už mädlia ruky – bude to ich revolúcia, ktorou ovládnu krajinu.

Deň pred ohlásenými protestmi sa pridá nejaký spúšťač pre nerozhodnutých – nejaké ďalšie veľké obvinenie. Môže to byť akákoľvek iracionálna sprostosť, no musí to mať emóciu, príbeh, náboj. Človiečik, ktorého vytiahnu, musí vzbudzovať súcit a musí to hrať na emócie. V zásade ani nemusí vedieť čítať a písať, rozprávať môže úplné bludy. Všetky obvinenia sa po niekoľkých týždňoch aj tak vyvrátia, ale to už bude všetkým jedno. Zmysel všetkých obvinení je len jeden. Vybičovať emócie. Mobilizovať. Naplniť ulice a námestia.

Počas pochodov sa obvykle stane niečo zlé. Prinajlepšom nejaký vyprovokovaný stret s políciou, násilie, krv – ideálne pred zrakmi kamier a fotoaparátov. To je základ. Musí to ísť do sveta – jeden krvavý obrázok má cenu tisícky slov. V tých najkrutejších scenároch išlo o život: ukrajinské námestie Majdan zažilo ostreľovačov, ktorí vraždili ľudí. Inde došlo iba k rabovaniu, bitkám a násilnostiam. Niekedy stačí len skandovať nenávistné heslá voči vláde. Scenáre sa líšia, no spoločným menovateľom je nenávisť. Zmyslom je vyvolať štátny prevrat, nepokoje, násilie a krviprelievanie.

Začína to slniečkovými heslami školených marketérov o slušnosti, slobode, prosperite a americkom sne. A končí to ako na Majdane. Totálnym rozvratom štátu, občianskou vojnou, chudobou a nespravodlivosťou. Ja samozrejme nechcem nič naznačovať. Iba opisujem štandardný scenár farebných revolúcií. Na Slovensku sa samozrejme chystá len nevinný spontánny pochod zvolaný stredoškolskou študentkou Farskou. Kto by pochyboval?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
6 thoughts on “Na Slovensku sa samozrejme chystá len nevinný spontánny pochod zvolaný stredoškolskou študentkou Farskou. Kto by pochyboval?

 • 9. marca 2018 at 17:30
  Permalink

  Hovoria o láske a šíria nenávisť!

  Reply
 • 9. marca 2018 at 20:39
  Permalink

  Ešte veríte, že Blatopič zmizol na pol roka z očí aby si oddýchol pri „stavbe“ domu ?

  Reply
 • 9. marca 2018 at 21:32
  Permalink

  Lesk a bieda kurtizán!

  Reply
 • 9. marca 2018 at 21:56
  Permalink

  Všetci, okrem Fica a Kaliňáka, sú takí čistí, skromní, morálni, nechamtiví, nesebeckí, slušní…ááách, aké dojemné! Čaro sviečok, hudba, kúzelný zvuk kľúčov! No koho by to nedostalo! Aké Nežné! Svorka psov breše a štve lovenú zver, cíti pach krvi! A panstvo sa zabáva!

  Reply
 • 10. marca 2018 at 9:25
  Permalink

  Vážený pán poslanec, ideológ a podporovateľov všetkých zákonov pre najbohatších!
  Kedy smer vysvetlil kšefty s fotovoltaikou, dostavbou jadrovej elektrárne = už sa minuli 5 a pol miliardy a plán bol 1,8 !!! , mýtny TENDER !, nástenkový tender, emisie, gorila !!! na ktorej protestoch smer vyhral voľby 2012 a nič nevyšetril !, vratky DPH včítane baštrnáka !, eurofondy, korupcia, dotácie, stimuly , 100 miliónov Váhostavu = širokému, podpora penty , ty a ja a ďalších najbohatších…. tých káuz je nekonečno!
  Je to chybou smeru že sa nič nevyšetruje a nedostane pred súd. POTOM aj nevinný sa nemôže očistiť a zbaviť obvinení a podozrení !
  Soros navozil dlažobné kocky pre úrad vlády !!!
  Dlažobné kocky a neschopnosť mesiace ich po rekonštrukcii námestia odviesť len DOKUMENTUJÚ chaos a bordel aký máme na Slovensku ! Kšefty, klamstvá a nabrať si zo štátneho ! Zanechať DLHY, chaos a neporiadok. Pomôcť pár svojim k miliardám !!! To je výsledok práce smeru od roku 2006 !!!
  Vy ste hlasovali za všetky zákony. Vy ste odmietli všetky vyšetrovania.
  Vy máte ZODPOVEDNOSŤ osobne!

  Reply
 • 12. marca 2018 at 14:21
  Permalink

  Ja si z týchto dvoch bojujúcich korporátnofašistických táborov vybrať neviem. Tak sa nenamáhajte, pán Blaha.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *