Nádej ľavice a antiglobalizmu, Žlté vesty, opäť v uliciach

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


PARÍŽ, 12. september – Hnutie, ktoré vytrvalo bojuje proti neoliberalizmu, a ktorý vo Francúzsku stelesňuje Emmanuel Macron, je opäť v uliciach! Protesty prerušili opatrenia spojené s koronavírusom.

Protesty proti elitárskej a neoliberálnej politike Macrona, ktoré začali na jeseň 2018, ďalej pokračujú. O čo ide Žltým vestám si prečítajte tu:

Štipľavá poznámka REDaktora: Dnes až 25 ľudí skončilo vo väzbe! Kde sú všetci ľudsko-právni aktivisti, ktorí bojujú za „slobodné Bielorusko“ teraz? Kde je pán Osuský, Dostál, Budaj či ďalší tzv. „bojovníci za ľudské práva“, ktorí sa nedávno objavili pred kamerami? Počujete to ticho?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *