Oliver Petrík o tom, ako hodnotí liberálna mládež svojich rodičov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Toto nie je vymyslený príbeh. Toto sa stalo dnes v Michalovciach. Sedím na lavičke a čakám manželku, lebo sme boli dohodnutí, že ideme na poštu. Takže sedím si a okolo mňa sa zastavia dvaja podľa všetkého už stredoškoláci a rozprávali sa medzi sebou. Ja viem, že neslušné je počúvať cudzích, keď sa rozprávajú, ale oni sa rozprávali tak hlasno, že sa to nedalo nepočuť. Takže k veci. Jeden druhému. Počúvaj na tom Tvojom bicykli je ľavá brzda akási mäkká. Áno je, lebo môj otec je ľavák, tak preto. A pokračuje. Vieš môj otec nie je len ľavák, ale dokonca v tejto dnešnej liberálnej dobe je ľavicovo orientovaný. No vieš si predstaviť toho debila?

Takže peknú mienku má dotyčný mladý muž (toť držiteľ rána a svetlejších zajtrajškov) o svojom rodičovi, ktorý sa o jeho živobytie stará, aby ON mohol mať liberálne videnie sveta. No a pokračovali ďalej v debate, že počúvaj Ty mali by sme niečo vypiť. Ten odpovedal, že nemá peniaze na alkohol, takže dnes sa budú musieť bez neho zaobísť.

Toto nie je vymyslený príbeh. Toto sa stalo dnes v Michalovciach.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
4 thoughts on “Oliver Petrík o tom, ako hodnotí liberálna mládež svojich rodičov

 • 27. augusta 2020 at 8:49
  Permalink

  V Mihaľovci? Nemožny. Na calym Slovensku možny. Za 30 rokov tkzv. demokracie úroveň vzdelania a vedomosti tak poklesla, že toto nie je výnimočné nikde na Slovensku. Keď školy sú platené od počtu žiakov a nie od úrovne vedomostí a úspechov jej študentov v súťažiach a olympiádach alebo podľa testov na vedomosti. Keď na VŠ sa dostane každý, kto vie čítať a písať a keď VŠ a univerzity máme skoro v každej dedine. Keď si cez inzerát môžete objednať napísanie diplomovej práce. Alebo od sestry oponenta vašej práce. Však zmatkovič ? Takže za socializmu kvantita prechádzala v kvalitu lebo bol výber a kvalitnejšie školy. A média a tie ich hlúposti majú tiež dosah na celú populáciu. Čo s tým urobil smer za 12 rokov keď bol pri moci ? No predsa dosadil tých správnych riťolezcov na správne miesta. Koľkí z poslancov smeru podávali a podávajú nejaké zákonné návrhy v parlamente ? Koľkí píšu odborné články, diskutujú v ľavicových médiách? Stačí, že vedia zdvihnúť ruku alebo stlačiť ten správny gombík. Občas aj ten nesprávny, veď som sa práve prebudil zo snenia, mikrospánku alebo dotelefonoval. Tak . Bite ma ak nemám pravdu.

  Reply
  • 27. augusta 2020 at 9:45
   Permalink

   Laco, zdravím Vás.

   Popsal jste pravdivě stav věcí nejen na Slovensku, ale i v ostatních zemích bývalé RVHP, včetně Ruska. Jedinou světlou výjimkou je Bělorusko, tam doposud je to obdobné, jako tomu bylo v éře SSSR. I proto tam NWO organizuje onen pouliční svinčík. Jen pevně doufám, že to tam Lukašenkova parta zvládne. Jinak hrozí chilský scénář z 11. září 1973.

   Když už jsem se zmínil o Lukašenkovi. Všiml jste si, jak naše média, tj. česká a slovenská, si všimla Lukašenka s tím samopalem v rukou? Oni, ti novodobí tzv. novináři a všelijací „redaktoři“ ono Lukašenkovo počínání se samopalem v rukou nepochopili, to je, ostatně, důsledek té dnešní tragické školní výchovy, která věci hodnotí ne podle obsahu, ale podle formy. To jsem jen odbočil s tím Lukašenkem, tedy, že nikdo z novinářů nepochopil paralelu Lukašenka s chilským prezidentem Salvádorem Allendem. Ale to bychom asi po dnešních mladých chtěli moc.

   Na závěr mi dovolte poznámku ke straně SMER. 16.5.2018 SPUTNIK zveřejnil toto, cituji:

   Za vyslanie vojakov do Pobaltia hlasovali spoločne koaliční poslanci Smeru, SNS a Most-Híd spolu s opozičnými poslancami SaS a OĽaNO, ako aj s väčšinou nezaradených poslancov. Proti hlasovali poslanecké kluby Kotlebovej ĽSNS, Kollárovej Sme rodina a dvaja koaliční poslanci — Ľuboš Blaha zo Smer-SD a Štefan Zelník z SNS.

   Jinak řečeno, dokonce i Robert Fico, coby předseda SMERu a bývalý komunista, to pochopil „správně“, tedy, že je třeba dát ruskému Ivanovi najevo, že pánem na hranicích Ruska není ruský Ivan, ale slovenský voják spolu se svými soudruhy ve zbrani z NATO.

   Reply
 • 27. augusta 2020 at 10:51
  Permalink

  Pan Laco, ako to najjednoduchsie opisat? Teda, nie su kadre. Za byvalej republiky sa hovorilo:“nejsou lidi“. Vo Velkej Britanii (GB), uz od stredoveku (od Olivera Cromwella), su politici a vlada definovana ako „skupina muzov“ co CHCU vladnut. Teda, nie, ze su kompetentni, sposobili, vzdelani a ze to vedia… Nie! Staci CHCIET vladnut! A tak moze vladnut aj ten najvacsi buran. Staci aby bol zvoleny. Chvalabohu, nie kazdy buran chce vladnut… A ti, co by vedeli vladnut, tak ti akosi nechcu…. Preto tolko facin, ritolezectva atd….

  Reply
 • 27. augusta 2020 at 13:38
  Permalink

  Ak je ten „prípad“ z Michaloviec pravdivý,tak svedčí len o tom,že rodina v ktorej chalan vyrastá,nie je v poriadku!Vychoval som troch synov,mám už aj vnúčatá a neviem si predstaviť,že by sa moja vlastná krv vyjadrovala o mne alebo o svojej mame podobným spôsobom.Na rodiča,ktorý nedokáže argumentačne zvládnuť vlastné decko,je zbytočné lepiť akékoľvek ideologické nálepky.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *