Peter Zajac-Vanka: Reakcia na zablokovanie Igora Jurečku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Youtubera Igora Jurečku sociálna sieť Youtube zmazala začiatkom októbra, i so všetkými videami. Ale on sa nedal a nakrúca a dáva na Youtube znova nové videá. Podporili sme ho, a dá sa podporiť aj návštevnosťou jeho videí.

Toto je to naše video, ktoré bolo včera zadané:

Ekonomika po kapitalizme, hospodársky a sociálny model postkapitalistickej spoločnosti, národohospodársky aspekt troch čŕt ekonomickej demokracie, verzia pre Slovensko.


Ing. Peter Zajac-Vanka, predseda Spolku národohospodárov Slovenska OZ

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
2 thoughts on “Peter Zajac-Vanka: Reakcia na zablokovanie Igora Jurečku

 • 14. októbra 2018 at 13:31
  Permalink

  Pomohli sme: aj preto, lebo I.Jurečka tam uverejňoval videá ako „Schopné národy“ o tom, ako sme si dali zničiť a znehodnotiť národný majetok a fungujúcu ekonomiku ČSSR po 1990, že uverejňoval videá s prednáškami prof.P.Staněka, zverejnil video z prezentácie knihy “ Aj ekononómia je veda“ prof.Jaroslava Husára a mnoho diskusií z Gunduličovej či aj Vaše z SZPB Štúrovej 8. O likvidácii nepohodlného youtobera som sa dozvedel 6.10.2018 a pýtal som sa ako pomôcť. Viete, že sa to dá ak ste dobrovoľníkom v Slobodnom vysielači B.Bystrica – dohodli sme sa na prezentácii ku knihe EKONOMIKA PO KAPITALIZME. Na rozdiel od pracovníka Knižnice UK na Klariskej ul., ktorý sa „normalizačne pototo“, naši sme si priestor, ktorý vy veľmi dobre poznáte a youtober I.Jurečka dostal od Spolku národohospodárov zozbierané financie na túto akciu. Vyzývam Vás, urobte to isté. DNES JE TO KAPITALISTICKÁ NORMALIZÁCIA, ale „veď sa oni stratia“…

  Reply
 • 12. februára 2019 at 23:25
  Permalink

  Je to video z prezentácie knihy „Ekonomika po kapitalizme“, s podtitulom „hospodársky a sociálny model postkapitalistickej spoločnosti, národohospodársky aspekt troch čŕt ekonomickej demokracie, verzia pre Slovensko“, vyd.Spolok národohospodárov Slovenska, 2017, nepredajné klubové vydanie, https://www.youtube.com/watch?v=JkTspk04dPA, 350 ks je „rozchytaných“ a chystá sa II.vydanie v 2019.
  Ide o posun v myslení: sme v takom srabe, že teraz už nejde o to, „aký socializmus“, ale o to, ako odísť z tohto globálneho kapitalizmu, ako sa vymaniť z toho, že Slovensko sa stáva nesuverénnou hospodárskou kolóniou…Česi takú knihu – učebnicu praktickej ekonomiky v národohospodárskom zmysle nemajú…ale túto knihu už majú I.Švihlíková, J.Keller, O.Krejčí, P.Skála, ale i T.Okamura a A.Babiš…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *