Privatizačné zločiny: rozdiel medzi mečiarovskou a dzurindovskou privatizáciou a kauza Hayekovci

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Prečo koncept domácej kapitálotvornej vrstvy zlyhal? Aká bola rezešovská éra vo VSŽ? Jej pozitíva a negatíva.

Akými vlastníkmi US Stellu sú Američania? Ako hodnotia rezešovskú éru samotní zamestnanci a ako hodnotia éru s americkým manažmentom?

Kauza Hayekovci – vrchol pokrytectva a cynizmu! Najväčší bojovníci proti štátu sa ukázali ako extrémne úspešní pri jeho bezbrehom „dojení“. Ako sú treťosektoroví experti platení zo štátnych peňazí? Naozaj ich príjmy vygeneroval trh?

Je ich dvojhodinová práca taká špičková, namáhavá, expertná a vysokokvalifikovaná, že sa vyrovná mesačnej práci učiteľa? Naozaj tomu veria? Je 1 400 000 slovenských korún, respektíve 33 000 eur za webovú stránku adekvátnych?

Je 250 eur na hodinu pre 25-ročných „expertov“ spravodlivé a adekvátne ocenenie ich práce navyše z verejných zdrojov?

Nezabudnite navštíviť moju novú facebook stránku.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *