Prvé číslo magazínu DAV DVA čoskoro v predaji

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

S potešením oznamujeme, že sa nám v rámci finančnej zbierky, ktorú sme vyhlásili na stránke Startovač, úspešne podarilo vyzbierať vypísanú sumu, ktorá nám chýbala ku tomu, aby sme pripravované I. číslo nášho magazínu DAV DVA mohli vydať aj v printovej podobe v náklade 500 ks.

Naše promo video, ktoré sme pripravili pre potreby kampane na Startovači.

Momentálne finišujeme s prácami na oficiálnom prvom čísle nášho magazínu, ktoré si už v predstihu objednalo množstvo z vás. Ak ste tak ešte nespravili, môžete tak učiniť, ak nám pošlete mail na našu známu adresu dav.dva@riseup.net. Časopis vyjde na 64 stranách vo formáte A4 s farebnou obálkou, vychádzať bude (aspoň spočiatku) ako štvrťročník.

Skutočnosť, že vy samotní – naši čitatelia a podporovatelia – ste sa nám vyskladali na I. číslo, nás ubezpečila v tom, že tu existuje istá „objednávka“ po autentickom radikálne ľavicovom plátku, zároveň nás však aj zaviazala, aby sme sa aj do budúcna snažili prinášať čo najzaujímavejšie a najpotrebnejšie informácie o súčasnom dianí ale aj možných alternatívach.

Týmto by sme sa veľmi radi poďakovali všetkým ľuďom, ktorí prispeli či už v rámci tejto oficiálnej zbierky na Startovači, alebo nám svoj príspevok zaslali priamo na náš účet. Osobitné poďakovanie patrí Ľubošovi Čelkovi, Marekovi Jankovičovi a Ivete Diczházyovej.

Veríme, že nám svoju priazeň zachováte aj naďalej. Akonáhle bude I. číslo magazínu DAV DVA definitívne na svete, budeme vás informovať o možnostiach ohľadom objednávok a distribúcie.

MY VŠETCI SME DAV!

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Ohodnotiť článok

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom