Prvé číslo magazínu DAV DVA čoskoro v predaji

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


S potešením oznamujeme, že sa nám v rámci finančnej zbierky, ktorú sme vyhlásili na stránke Startovač, úspešne podarilo vyzbierať vypísanú sumu, ktorá nám chýbala ku tomu, aby sme pripravované I. číslo nášho magazínu DAV DVA mohli vydať aj v printovej podobe v náklade 500 ks.

Naše promo video, ktoré sme pripravili pre potreby kampane na Startovači.

Momentálne finišujeme s prácami na oficiálnom prvom čísle nášho magazínu, ktoré si už v predstihu objednalo množstvo z vás. Ak ste tak ešte nespravili, môžete tak učiniť, ak nám pošlete mail na našu známu adresu dav.dva@riseup.net. Časopis vyjde na 64 stranách vo formáte A4 s farebnou obálkou, vychádzať bude (aspoň spočiatku) ako štvrťročník.

Skutočnosť, že vy samotní – naši čitatelia a podporovatelia – ste sa nám vyskladali na I. číslo, nás ubezpečila v tom, že tu existuje istá „objednávka“ po autentickom radikálne ľavicovom plátku, zároveň nás však aj zaviazala, aby sme sa aj do budúcna snažili prinášať čo najzaujímavejšie a najpotrebnejšie informácie o súčasnom dianí ale aj možných alternatívach.

Týmto by sme sa veľmi radi poďakovali všetkým ľuďom, ktorí prispeli či už v rámci tejto oficiálnej zbierky na Startovači, alebo nám svoj príspevok zaslali priamo na náš účet. Osobitné poďakovanie patrí Ľubošovi Čelkovi, Marekovi Jankovičovi a Ivete Diczházyovej.

Veríme, že nám svoju priazeň zachováte aj naďalej. Akonáhle bude I. číslo magazínu DAV DVA definitívne na svete, budeme vás informovať o možnostiach ohľadom objednávok a distribúcie.

MY VŠETCI SME DAV!

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *