Roman Michelko: Kam smeruje Smer

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Hrozí v Smere prevrat? Výsledky volieb do EP posilnili mandát Beňovej, chce sa spojiť s V4 (Pellegríny, Glvač, Kažimír a Žiga) a urobiť vnútrostranícky prevrat. Akú to má šancu na úspech, aký by to malo zmysel? Opozícia jednoznačne vyhlasuje, že Smer s Ficom, či bez Fica má u nej nulový koaličný potenciál, prečo to teda robia? Kedy nastal bod obratu alebo strata sebareflexie? Opozícia neumožnila Ficovi dôstojný odchod a tak v podstate proti svojej vôli ostáva v politike. Bodom zlomu bolo rozkrytie Kaliňákovho ekonomického pozadia a neschopnosť racionálne to spracovať, Maďaričov pokus o sebareflexiu nevyšiel, vtedy to mohlo mať úspech. Nástup getoidnej psychológie, neustúpime im ani o piaď, nech to stojí čo to stojí, dnes sa žnú plody tejto politiky, Resumé, Fico boj o vedenie strany ustojí, cena však bude veľmi veľká. Je možná aj dohoda, ale zatiaľ je to nepravdepodobné. Každopádne Smer čakajú ťažké a turbulentné časy. Nezabudnite navštíviť moju facebook stránku: https://www.facebook.com/veciverejne….

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Roman Michelko: Kam smeruje Smer

 • 2. júna 2019 at 20:51
  Permalink

  Presne tak, robiť prevrat v čase, keď je Fico vraj v zdravotnej indispozícii je HYENIZMUS. Hnusný hyenizmus!
  Pellegriniho belasú nemusím. Belasá je iba vyblednutá modrá a modrá je kapitalizmus, a kapitalizmus je divadlo — dráma, tragédia a niekedy groteska /Čaputová pripravuje večeru pre seniorov, ó, aké dojemné! Seniori sa budú mať lepšie, raz sa navečerajú./
  P.S. Držím prsty Ficovi !!!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *