Roman Michelko: Kollárovo plagiátorstvo a Milanovej boj s Maticou (Veci verejné 26/20)

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Top témou týždňa je plagiátorstvo Borisa Kollára. Koalícia otvorila Pandorinu skrinku.
Celé to odpálila Petra Krištúfková. Jej záujem o kandidovanie do novej, dosiaľ neexistujúcej funkcie vyvolalo také zdesenie, že dokonca aj vláde servilné médiá sa nezdržali a urobili všetko preto, aby ju zastavili. Karma je zdarma a teraz sa to prejavuje naplno.

Čo robili Andrejovi Dankovi sa im teraz vracia mierou vrchovatou. Oficiálne sa Boris Kollár bráni tým, že zhoda je pod dvadsaťštyri percent, čo ho vraj kvalifikuje na uznanie, že titul získal legitímne. Nakoniec, keďže zásadný text, ktorý použil a necitoval, nebol v antiplagiátorskej datábaze, takže to nevyšlo hneď najavo.
Mimochodom, Remišovej diplomovka nemá ani jeden citát.

Ako sa k tomu postavil Matovič? Krajne pokrytecky. Borisa Kollára podrží. Andreja Danka však chcel zlikvidovať za každú cenu. A to bolo v poriadku. Nebola taká podlosť, špinavosť, ktorá by bola cez čiaru. „Dvojité svetelné roky“ ako vyšité.
Už aj spôsob, akým písal diplomovku Igor Matovič je totálny škandál, ale presstitúti mlčia. Únos štátu ako vyšitý, čítankové prevzatie moci. Kompetencia je nič, stranícka servilita všetko.

Boj s Maticou je absurdný. Nálepkovanie SNN je neslýchané. Obvinenia sú absolútne nepodložené. Ako si toto vôbec môže ministerka Milanová dovoliť? Je to absurdné.
Inak, o akú sumu ide? O presne takú, akú dostával Andrásy a Vacvalová za reláciu Aj múdry schybí. O takú sumu ide. Z hľadiska štátneho rozpočtu je to absolútna marginalitka.
Hádam sa teda podarí zachrániť Maticu.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
One thought on “Roman Michelko: Kollárovo plagiátorstvo a Milanovej boj s Maticou (Veci verejné 26/20)

  • 30. júna 2020 at 19:45
    Permalink

    Kolár padol na úroveň Danka, má hanbu, ludia ho už majú za nič a keď v tejto vlade bude obhajovať niektiré Ficové balíčky slúžiace na kupovanie hlasov od občanov , tak mu hocikto môže v parlamente aj v novinách vykričať, že je rovnaký povodník ako je Fico.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *