Roman Michelko rozširuje svoj videoblog na diskusnú reláciu, premiéra už čoskoro

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Priatelia, ako som už dávnejšie avizoval, okrem štandardného vydania Veci Verejných pripravujeme aj diskusný formát so zaujímavými hosťami. S radosťou Vám môžeme oznámiť, že prvým hosťom relácie Veci Verejné – dialógy, diskusie, polemiky bol JUDr. Štefan Harabin, sudca Najvyššieho súdu SR. V diskusnej relácii, ktorá má približne sto minút sme sa venovali všetkým zásadným otázkam dnešného Slovenska, problematickej inaugurácii prezidentky Zuzany Čaputovej, pomerom na slovenskej politickej scéne, (ne)právnemu štátu, k pochybnému pôsobeniu exprezidenta Andreja Kisku, k pozemkovej mafii pod Tatrami, ale aj mnohým ďalším politickým či spoločenským otázkam. Hosť relácie sa exkluzívne vyjadril aj ku svojej ďalšej politickej budúcnosti.
Veríme, že si nenecháte ujsť túto veľmi otvorenú diskusiu špičkového právnika s politológom a že rôzne uhly pohľadu na politicko-spoločenské otázky budú pre Vás zaujímavé.
Prosím, propagujte túto reláciu, zdieľajte túto správu, dajte vedieť svojim známym a priateľom. Relácia bude uverejnená 3. septembra 2019.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “Roman Michelko rozširuje svoj videoblog na diskusnú reláciu, premiéra už čoskoro

 • 30. augusta 2019 at 18:35
  Permalink

  Teším sa na 3. septembra a rozhovor Romana Michelku s JUDR. Štefanom Harabinom. Doktora Harabina si pre jeho múdrosť, vzdelanosť a prehľad veľmi vážim!!! Ten mal ísť do Európskeho parlamentu hájiť naše slovenské záujmy, pretože pozná ako máloktorý náš politik všetky paragrafy, odporúčania a všetky zmluvy, ktoré vláde a našim opozičným, proeurópskym poslancom predkladajú.

  Reply
 • 1. septembra 2019 at 15:29
  Permalink

  Na rozhovor s JUDR. Štefanom Harabinom sa teším. Pre jeho konkretnosť a otvorenosť si ho veľmi vážim.

  Reply
 • 11. septembra 2019 at 16:33
  Permalink

  Ku Kiskovi. k tomu zlodejovi, defraudantovi a vyvrhelovi slovenskej pospolitosti a verme, že onedlho basistovi. Treba sa ho spýtať, či pozná exekučnú firmu INSTITA, ktorá mu slúžila a vďaka nej sa tisíce ľudí stali bezdomovcami. Do basy ich všetkých zlodejov a podvodníkov, potom že nie sú peniaze na školstvo, zdravotníctvo, kultúru. Treba ho čo najskôr stíhať, pokým neujde do Ameriky, alebo Izraela…

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *