RTVS uvádza časť cyklu Slovenský panteón s Gustávom Husákom

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Slovenský panteón je cyklus venovaný osobnostiam, ktoré formovali dejiny Slovenska. RTVS uvádza 21. 2. 2021 časť venovanú Gustávovi Husákovi.

Oficiálny popis: Pred viac než 100 rokmi sa v Dúbravke narodil človek, ktorý dlhé roky formoval osud celého Československa. Bol jedným z najvýznamnejších slovenských komunistických politikov a stal sa prvým Slovákom, ktorý „dobyl“ Pražský hrad. Počas svojho života nikdy nezapochyboval o správnosti ideológie komunizmu. Veril, že účel svätí prostriedky a bol presvedčený, že má v živote vyššie poslanie.

Informáciu zdieľal: LP

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *