Temná škvrna v histórii NATO dvadsať rokov od „humanitárneho“ bombardovania Juhoslávie

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Keď už aj mainstream (Aktuality.sk) píše ako alternatíva alebo sebareflexia Daga Daniša? Ako to bolo s bombardovaním Juhoslávie? Čo tomu predchádzalo? O čom bola zmluva z Rambouillet? Ako to bolo s etnickými čistkami, keď už aj Carla Del Ponte, hlavná žalobkyňa na haagskom súde písala o tom, ako kosovskí Albánci z UÇK predávali Srbov na orgány. Prečo nikto z kosovských hrdlorezov (Ramush Haradinaj či Hašim Thaci) nebol hnaný na zodpovednosť? Prečo musel zomrieť Slobodan Miloševič? Prečo sú Radovan Karadžič, Ratko Mladič či Ante Gotovina v haagskom väzení, a Ramush Haradinaj či Hašim Thaci sú vážení politici? Lebo deväť svedkov náhle tragicky zahynulo? Dokedy bude svet akceptovať dvojaké metre? Čo znamenal Ahtisaariho plán? Prečo bola ignorovaná rezolúcia Rady bezpečnosti OSN č. 1244? Ako sa zachovala slovenská vláda v roku 1999? Gréci a Rakúšania sa zachovali slušne, Dzurindova vláda nie. O čom je dnes NATO? Aká je to organizácia? Je vôbec čo sláviť?

Roman Michelko

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Temná škvrna v histórii NATO dvadsať rokov od „humanitárneho“ bombardovania Juhoslávie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *