V Prahe zakryli sochu maršála Koneva, aktivista plátno strhol a zanechal drsný odkaz pre prepisovačov histórie: Kto by vás mal oslobodiť? Nacisti?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

ZAHALUJTE SOCHY,
POTOM PALTE KNIHY.
VELEBTE PAK HOCHY,
SS MUNDÚR STŘIHY.

Karel Panuška, básnik

Včera na oslavách SNP hovoril predseda NRSR o liberálnom extrémizme. Exemplárnym príkladom je prax tohto extrémizmu v podobe zakrytia sochy maršála Koneva na príkaz vedenia Prahy 6, konkrétne Ondřeja Kolářa z TOP 09. Celý incident sa začal, keď liberálni fašisti popísali sochu slovami: “Ne krvavému maršálovi!” Zrejme sa inšpirovali našou slovenskou dvojicou vandalov, ktorých nebudeme menovať. Sochu očistili aktivisti, ktorí boli automaticky označení „slušnými médiami“ (český Deník N) ako ruskí trollovia.

Kollář následne autoritatívne prehlásil:

Když nám dojde trpělivost, socha Koněva skončí klidně ve sběru

zdroj

Teraz vraj chcú sochu chrániť pred vandalmi, no zároveň hovorca radnice Prahy 6, Ondřej Šrámek priznal, že sa uvažuje o jej odstránení a odovzdaní zberateľom.

Liberálni extrémisti prepisujú históriu a snažia sa dejinné udalosti prispôsobiť svojej ideológii.

Plátno strhol český aktivista a zanechal jasné posolstvo:

Kto by vás oslobodil? Nacisti? Keby nebolo Červenej armády, tak tu k*rva nikto z vás nie je!

Záznam uverejnil RAPTOR.TV.

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


9 thoughts on “V Prahe zakryli sochu maršála Koneva, aktivista plátno strhol a zanechal drsný odkaz pre prepisovačov histórie: Kto by vás mal oslobodiť? Nacisti?

 • 30. augusta 2019 at 18:32
  Permalink

  Ten chlapík vraví presne to, čo som tu pred niekoľkými mesiacmi písal.

  Ak by 2.sv bola vojnou obyčajnou, Rusi by to stopli pri Vorochte či Užhorode a pre nich by bola vojna vybavená.

  Išlo však o vojnu ideologickú, vojnu nacizmu proti komunizmu, vojnu vyhladzovaciu, vojnu na život a na smrť. A práve preto, nešlo len o vytlačenie nacistov zo sovietskeho územia, ale o úplné zničenie nacistickej ideológie. Preto až на Берлин ! A z toho sme ťažili aj my, naším oslobodením.

  Darmo nám to prihriati bratia pod dúhovou vlajkou budú zamlčiavať a prekrúcať, ale fakt je ten, že k porážke nacizmu v rozsahu akej k nej došlo, došlo hlavne vďaka komunizmu a sovietskym komunistom ! A SNP stálo zase hlavne na slovenských komunistoch.

  Komunisti – nemáme sa za čo hanbiť !

  Nech sa hanbí kapitalizmus, z ktorého podhubia nacizmus vznikol prvý raz, a v súčasnosti vzniká druhý raz ! A neporazí ho nič iné, len komunizmus, neporazí ho nik iný, len komunisti – znovu !

  Reply
 • 30. augusta 2019 at 18:39
  Permalink

  Budem vulgárny, čuráci, pražáci jedni, nevedia kto nás oslobodil? Koľko sovietskych vojakov padlo v II. svetovej vojne?

  Reply
 • 30. augusta 2019 at 19:33
  Permalink

  Páni, uvedomte si, že takýchto dementov máme už aj v Bratislave.
  Je to nejaký pražský aj bratislavský endemický debilizmus. Čím ďalej je od zničenia socializmu, tým viac sa prepisujú dejiny, bojuje proti „boľševikom“, mladá generácia nič nevie, len čumieť do mobilov, a potom sú zvolení odstraňovači pamätníkov a premenovávači námestí.
  A to je u nás v BA len začiatok, pretože slušnodebili vyrážajú od septembra do ulíc. Prevrat sa zatiaľ nevydaril, takže ktovie, čo chystajú …

  Reply
 • 30. augusta 2019 at 19:50
  Permalink

  Každá doba má hrdinov! I kolaborantov! Aj tá dnešná!!! Správny chlapík! História si ho zapamätá!
  História si VÁS zapamätá!!!

  Reply
 • 30. augusta 2019 at 23:30
  Permalink

  Onen český aktivista, jenž strhl tu děsivou pláštěnku ze sochy maršála Koněva, ovšem, má své jméno.

  Jedná se o Jiřího Černohorského z Aliance národních sil. Tímto svým krokem prokázal, že se jedná o nár. hrdinu České republiky. Když se tak zamýšlím nad tou dnešní hrůzou se sochou maršála Koněva, jsem si uvědomil, že Češi jsou národ gaunerů. Jiří Černohorský z ANS je nár. hrdina, že tu plachtu sundal. A komunisté z ÚV a z PS PČR jsou kde? V prdeli jsou! I s europoslankyní K. Konečnou! Je-li Bůh na nebesích, tohle nepotrestáno nezůstane.

  Reply
 • 31. augusta 2019 at 12:03
  Permalink

  Nielen u nás, ale aj u vás v Česku si vaši voliči v mnohých oblastiach politického pôsobenia, zvolili profašistické vedenie. Prestaňme sa hnevať a začnime túto fašistickú spodinu spoločnosti, platenú zahraničnou oligarchiou, odhaľovať pred verejnosťou.

  Reply
  • 31. augusta 2019 at 19:09
   Permalink

   Veru tak.
   Ale hlavne, že sa Čaputová, Danko a Pellegrini v Banskej Bystrici dojemne zhodli na lajtmotíve osláv SNP. Predstavte si, bol to boj proti extrémizmu. A keďže ich poznáme, vieme, čo tým mysleli.
   Úbožiaci …

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *