Veci Verejné: Čo môžeme očakávať od volieb v roku 2020

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Politická trojčlenka – opozícia, koalícia a Kotleba ĽSNS – sa zmenila na päťčlenku – stará opozícia, nová opozícia (progresívci, Spolu a Kiskova strana) na strane jednej a na druhej strane Harabinovi voliči, Kotleba ĽS NS a súčasná koalícia. Ktorý z týchto blokov má šancu získať v parlamente väčšinu? Čo sa stane, ak ani jeden blok nezíska kontrolu nad parlamentom? Čo z toho vyplýva a aké sú ďalšie možné scenáre? Kto bude najviac poškodený Kiskovou stranu? Je to definitívny umieráčik pre Hlinovo KDH?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Veci Verejné: Čo môžeme očakávať od volieb v roku 2020

  • 29. apríla 2019 at 9:31
    Permalink

    Dnešná demokracia nie je demokraciou v plnom slova zmysle, je to odvar niečoho čo sa len podoba na demokraciu. Dnešná situácia o demokracii je skryta totalita ktorá bojuje proti odlišnému názoru na dnešnú politiku. Nástrojom boja sú naši tzv.novinári,ktorý si neplnia svoje poslanie informovať o dianí v politike doma aj vo svete. Tí tzv. novinári nás ohlupuju svojimi komentármi o politike a nadržujú len stranám v opozícii na ktoré píšu ódy naproti tomu tí čo sú v koalícii zase robia všetko špatné veľmi radi opisujú nepravdivé veci, ktoré si vycicali priam z palca. Novinársky kodex nedodržiavajú ktorý je pre nich nič.Ak naši ukecaný novinári chcú robiť politiku nech vstúpia do niektorej strany a tam sa môžu realizovať. Dnešné noviny spravujú a ovládajú veľké korporácie a tie určujú čo je demokratické a čo nie a tak novinári píšu to čo im nariadia a na kodex novinára zabudli a to informovať verejnosť objektívne a nenapádať ľudí a politikov ak to nemajú podložené dôkazmi.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *