Veci Verejné: Čo môžeme očakávať od volieb v roku 2020

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Politická trojčlenka – opozícia, koalícia a Kotleba ĽSNS – sa zmenila na päťčlenku – stará opozícia, nová opozícia (progresívci, Spolu a Kiskova strana) na strane jednej a na druhej strane Harabinovi voliči, Kotleba ĽS NS a súčasná koalícia. Ktorý z týchto blokov má šancu získať v parlamente väčšinu? Čo sa stane, ak ani jeden blok nezíska kontrolu nad parlamentom? Čo z toho vyplýva a aké sú ďalšie možné scenáre? Kto bude najviac poškodený Kiskovou stranu? Je to definitívny umieráčik pre Hlinovo KDH?

PODPORTE nezávislé médium.

Všetok obsah na tejto stránke je bezplatný. Vaša podpora bude použitá na propagáciu stránky, aby sa o nej dozvedelo čo najviac ľudí.
Aj malá čiastka dostatočne pomôže.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Ohodnotiť článok

One thought on “Veci Verejné: Čo môžeme očakávať od volieb v roku 2020

  • 29. apríla 2019 at 9:31
    Permalink

    Dnešná demokracia nie je demokraciou v plnom slova zmysle, je to odvar niečoho čo sa len podoba na demokraciu. Dnešná situácia o demokracii je skryta totalita ktorá bojuje proti odlišnému názoru na dnešnú politiku. Nástrojom boja sú naši tzv.novinári,ktorý si neplnia svoje poslanie informovať o dianí v politike doma aj vo svete. Tí tzv. novinári nás ohlupuju svojimi komentármi o politike a nadržujú len stranám v opozícii na ktoré píšu ódy naproti tomu tí čo sú v koalícii zase robia všetko špatné veľmi radi opisujú nepravdivé veci, ktoré si vycicali priam z palca. Novinársky kodex nedodržiavajú ktorý je pre nich nič.Ak naši ukecaný novinári chcú robiť politiku nech vstúpia do niektorej strany a tam sa môžu realizovať. Dnešné noviny spravujú a ovládajú veľké korporácie a tie určujú čo je demokratické a čo nie a tak novinári píšu to čo im nariadia a na kodex novinára zabudli a to informovať verejnosť objektívne a nenapádať ľudí a politikov ak to nemajú podložené dôkazmi.

     
    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Prepošlite článok emailom