Veci Verejné: Súboj Fico kontra Kiska

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Kiska a stíhanie konateľa KTAG, Kiska vo veľkých problémoch, vážne a oprávnene sa domnieva, že po skončení mandátu ho hriechy minulosti dobehnú.

Trojnásobné ignorovanie nálezov DÚ, 17 opravných daňových priznaní, pokus o okradnutie štátu vo výške okolo 300 000 eur, za čo je paleta 5 – 12 rokov. Citové vydieranie, ale samozrejme za všetko môže Fico. Fico ako vydierač.

Už sa na to nemôžu pozerať ani režiministickí novinári, palec hore pre Daga Daniša, pointa jeho komentáru, Kiska stiera hranice medzi slušnými a toxickými, Tkačenko zo Sme zase zlyhal a Sulík Kiskovi odkazuje (to je tiež vydieranie?), že má problém…

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
3 thoughts on “Veci Verejné: Súboj Fico kontra Kiska

 • 25. februára 2019 at 12:18
  Permalink

  Sľiska je odpísaná…aj pre pravicu…

  Pravica sa konečne, po 30. rokoch kapitalizmu, môže odrezať od uchádzačov s „minulosťou“ a používať nové pokolenie mladých uchádzačov, čo so socializmom nemajú nič spoločné. Ľavica tak síce stratí jeden z posmešných (pseudo)argumentov, čo je však dobré, pretože má šancu spor s pravicou zvecniť, a ťahať ju do silno ľavicových tém. Pomoc od ( pravicovej ) tlače, však nech nečaká – musí sa naučiť nastoľovať témy aj bez nej. Preto je nevyhnutné, aby ľavica presadzovala úplnú slobodu internetu a slobodu vyjadrovania.

  Reply
 • 25. februára 2019 at 14:41
  Permalink

  Ak Sulík, Matovič a aj všetci my žiadame, aby bývalý premiér opustil byt daňového podvodníka, tak teraz asi my všetci (vyše 5 miliónov Slovákov) budeme musieť opustiť „mafiánsky“ štát, ktorému prezidentuje daňový podvodník (a navyše aj pozemkový).
  Rečou bývalého „objektívneho“ redaktora RTVS Dobšinského: Len sa pýtam!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *