VIDEO: Kiskova nová strana – Roman Michelko

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Prečo Kiska zakladá stranu? Koho je to záujem? Stále nepochopil, že je krajne kontroverzný?

Prečo sa naňho Beblavý a Štefunko vykašľali? Kto bude tvoriť jeho squadru? Naozaj tam bude figurovať aj Radičová alebo len Lipšicove siroty? Bude tam aj Maďarič?

Akú šancu má tento projekt? Je agentúra AKO, ktorá ešte neexistujúcej Kiskovej strane „namerala“ „potenciál tridsať percent, reálna agentúra, alebo stratila akékoľvek zábrany a pôsobí len ako nástroj na manipuláciu verejnej mienky?

Nezabudnite navštíviť moju novú facebook stránku: https://www.facebook.com/veciverejne….

Roman Michelko

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “VIDEO: Kiskova nová strana – Roman Michelko

 • 5. apríla 2019 at 14:30
  Permalink

  No, nie je to až také úsmevné s tou jeho stranou. Ja mám skôr obavy. Prečo?
  Zdrojom mojich obáv je, poviem to na rovinu, vysoký stupeň zdebilnenia slovenskej spoločnosti. Kiskova strana síce môže zobrať nejaké percentá súčasným opozičným stranám, ale pri tej rozšírenej debilite sa všetci spolu kľudne môžu dostať do parlamentu. A zrátajte si tie percentá, ktoré môžu ešte vzrásť, ak sa „štandardným demokratom“ podarí zakázať ĽSNS.
  A k tomu všetkému to najdôležitešie – ani náznak že by do volieb 2020 išla nejaká skutočná ľavicová strana.
  Pri naplnení skeptického, ale reálne možného scenára, voľby 2020 vlastne ani nebudú voľbami…

  PS
  To zdebilnenie zjemním (pre citlivejšie povahy) jedným citátom:
  „Ľudia nevedia, čo sa deje a nevedia ani to,
  že to nevedia“
  (Noam Chomsky)

  Reply
 • 16. júna 2019 at 22:11
  Permalink

  +1 je vraj názov strany Andreja Kisku. Za onoho času keď zomrel súdruh Brežnev bolo v ZSSR minus adin, ale čo znamená plus jeden si neviem vysvetliť. Vie to niekto?

  Reply
 • 11. októbra 2019 at 12:13
  Permalink

  Pán Michelko, so všetkým čo ste povedali súhlasím, iba môj názor je v tom, keďže mu (Kiskovi) USA cez mimovládky a kúpenú tlač zabezpečili post prezidenta, mám dojem, že stranu založil na príkaz svojich „chlebodarcov“ spoza veľkej mláky. Pretože takýto pokus o politickú samovraždu by sa mohol pokúsiť iba retard. A preferencie (o tom nik nehovorí) mu zabezpečí americká firma ESET (hra s číslami, cez počítač). To je moje videnie a názor, pretože opozícia vo všeobecnosti si príliš verí a jej vyhlásenia súvisia priamo s istotou. U väčšiny ľudí (múdrych a skúsených) Slovákov panuje iný názor, predsa väčšina chce sociálny štát, respektíve konzervatívny, nie ten zvrátený opozičný. Iba toľko! Nech sa Vám darí, naďalej podporujte Slovensko! Prajem pekný deň!

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *