VIDEO: Ľuboš Blaha o práve na odpoveď, slobode slova a neobmedzenej slobode bez zodpovednosti v médiách

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Slovenské médiá pištia, že právo na odpoveď ohrozuje slobodu slova. Presne naopak, idioti!

TOTO JE SLOBODA A DEMOKRACIA?!

Doteraz ste mali slobodu len vy, tridsiati samozvaní liberáli na čele s takými slaboduchými postavičkami ako Tódová či Schutz. To je sloboda slova?!

Plus mali slobodu slova vaši vlastníci, a teda rôzne páchnuce finančné skupiny, oligarchovia a mafiáni,ktorým novinári zo SME, Denníka N či Aktualít iba slúžia. To je tá slávna demokracia?!

DOSŤ BOLO MEDIÁLNEHO FAŠIZMU!

Odteraz sa ľudia, ktorých lynčujete, budú môcť brániť. Lebo aj oni majú podľa ústavy slobodu slova.

Ten váš fašistický informačný systém dostáva prvé trhliny. A tak prskáte ako malé deti.

Zase budú trápne výzvy lobistických európskych asociácií, zase budú vybielené predné stránky, zase bude vyplakávať ustarostený baštrnáčik Kiska, vrieskať pavián Stanke, do toho sfanatizované decká z Blavy a petície dokola tých istých sprofanovaných slniečkárskych mimovládok a inťošov.

LIBERÁLNA MAFIA VÁM NEPOMÔŽE

Skrátka, zase budete mobilizovať liberálnu mafiu. A zase vám to nič nepomôže, deti Ameriky.

Ľudia vás už prekukli. Vám nejde o slobodu. A nikdy nešlo. Chcete len ďalej beztrestne šíriť klamstvá, chrániť Pentu a Eset a likvidovať štát. Chcete mať monopol na „pravdu“. Ako fašisti. A na to môžete zabudnúť.

Neprejdete! No pasaran!

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *