Výzva The Venus Project Global: Hľadáme dátových expertov

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Projekt Venus žiada o dobrovoľnícku pomoc týchto jednotlivcov:

– dátových vedcov a štatistikov

– matematikov

– analytikov

– vedcov z akejkoľvek oblasti, ktorí majú skúsenosti s navrhovaním a realizáciou experimentov

– expertov v tzv. data miningu (dolovaní údajov) a získavaní znalostí

– ostatných odborníkov s odbornými znalosťami dôležitými pre implementáciu rozhodnutí založených na údajoch.

Interdisciplinárne tímové úsilie vyššie uvedených jednotlivcov má pomôcť rozvinúť a implementovať prístupy k rozhodnutiam zameraných na dáta v rámci celej organizácie.

Tento tím pre rozhodnutia zamerané na dáta pomáha ostatným tímom Projektu Venus pri definovaní jasných a použiteľných metrík, navrhovaní a spustení experimentov s cieľom dospieť k rozhodnutiam a napokon pomáha Projektu Venus prísť k vhodnejším rozhodnutiam a merať pokrok, ktorý dosiahne pri dosahovaní jeho konečných cieľov.

Ak vás tento typ odbornosti opisuje a chcete sa zapojiť, postupujte podľa pokynov na tejto stránke: https://www.thevenusproject.com/quiz/

Iný kontakt tu: https://www.thevenusproject.com/contact/

Zdroj (komunikačný jazyk na globálnej úrovni je angličtina): https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/data-driven-decisions-experts/

Preklad: Marek Kopilec

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *