Z korešpondencie: Prieskumy, prieskumy, ach tie prieskumy…

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

No zanôťme si na melódiu B. Dubasovej (Účesy, účesy, ach tie účesy…).  Prieskumy, prieskumy, ach tie prieskumy…

Posledný týždeň je slovo „prieskum“ hádam najfrekventovanejšie a nevyzná sa v tom už ani srnka, nieto ešte bežný volič. A Čaputová nám už vyskakuje aj z chladničky… Po tom, čo odstúpil Mistrík, Čaputová raketovo rástla. Ľ. Blaha s humorom napísal na svoj FB:

Keď som predvčerom odlietal do Belehradu, tak mala Čaputová vyše 10%, včera to už bolo 20%, dnes som nastupoval do lietadla s tým, že má 30% a keď som vystúpil vo Viedni, má cez 40%. Zajtra ráno to bude zrejme vyše 50% a do týždňa ju máme na 120%… a  voľby výhra s peknými 200%, pre liberálnych fašistov nič nie je nemožné…“ (celá verzia na DAV DVA)

No, to máme skrátka veriť, že Čaputovú bude voliť cez 50% voličov – na základe asi toho, že jej vzorom je Kiska, ako povedala v českej DVTV… alebo na základe zaklínadla „skládka“. Veľmi dobrý článok ku skládke (je krátky, preto kopírujem celý):

„Čo vlastne viete o Čaputovej ľudia, keď ju chcete voliť? Ja viem o nej rovnako nič, ako som vedela o Kiskovi, keď kandidoval do volieb. Troška som preto zisťovala. Zaďakujte Čaputovej Senčania a Zohorania. Odpad vyprodukovaný v celej Bratislave, ktorý sa mal voziť na skládku do Pezinka, sa vďaka aktivite Čaputovej, ktorá nechala zrušiť pezinskú skládku, vozí teraz do Zohoru a Senca. Zaďakujte Čaputovej Trnavčania. Odpad vyprodukovaný v Pezinku, nekončí  na skládke v Pezinku. Čaputová ju nechala zrušiť. Mesto Pezinok ho vďaka  Čaputovej vozí do dediny Dubová v trnavskom okrese. Čaputová nie je aktivistka, bojujúca, proti skládkam odpadu. Iba presúvačka odpadu Pezinčanov do inej časti Slovenska. Keby Čaputová bojovala proti odpadu, tak by zabojovala proti jeho tvorbe, nie proti jeho uskladňovaniu. Nie je to teda žiadny ľudomil. To  by sa na skládke odpadu nefotila. Je iba pekulant a svoju aktivitu  zneužila na politické ciele. Bojovala proti skládke odpadu, podľa jej slov aj preto, aby sa v Pezinku nešírila rakovina. Prezrela som si štatistiky. Rakovina v okrese Pezinok za posledné roky – po zrušení skládky odpadu sa zvýšila o 9%. Urobila si kariéru na odpade podobne, ako Kiska na charite – Dobrom  anjelovi a zneužil ho, aby kandidoval do volieb. Voľte aputovú ľudia. Chce sa dostať do prezidentského paláca rovnakým spôsobom, ako v minulosti zločinec Kiska. (1)

A teraz aspoň dva články, ktoré sa venujú posledným prieskumom. Veľmi vážne a seriózne spochybňujú posledné čísla a nehovoria to žiadni  konšpirátori: Pravda, Parlamenté listy

Všimnite si prosím tieto čísla…

Tak ako je to s tými číslami? Hókus pókus… …a do toho marketingová výrobňa „osobnosti“ a nezorientovaný volič skočí na všetko. (2)

Pamätajte na jedno – koľko krát prieskumy klamali a nevyšli. Brexit, Trump, Procházkova Sieť atď. Kašlite na prieskumy, choďte voliť. A nehoďte to Čaputovej. Len nie tejto ultra liberálke!

Na záver mám jednu otázku pre Z.Čaputovú, ktorá má dve deti, je rozvedená a nikto nič poriadne o jej živote nevie. Tabula rasa. Jedna blbá skládka a fakticky celý profesný život v mimovládke! Koniec. Ale vraj chce osloviť aj konzervatívnych voličov a pritom sa netají tým, že ak deti nemajú rodičov, nech si ich adoptujú hoc aj milujúci homosexuáli… čistá schizofrénia! Takže ak by som ja mala možnosť sa tejto schizofreničky niečo opýtať,  bola by to táto otázka:

Pani,Čaputová, v živote sa stáva bohužiaľ kadečo, dochádza ku tragédiám… čisto hypoteticky, ak by ste zahynuli napr. pri autonehode a vaše dve dcérky by zostali bez rodičov, pristali by ste na to, aby si ich adoptovali dvaja milujúci sa, samozrejme, akože inak) homosexuálni muži či dve milujúce sa lesby?

Autorka si z dôvodu rizika perzekúcie uchováva anonymitu

Foto: zdroj Fluska

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *