All for Jan je vlastne All for Slavo & neocons & R-U monarchia

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Ako to povedal don Kiska? Slovensko je mafiánsky štát? Andrej nám už dopredu povedal, čo nás čaká s liberálmi.

Prepojenia opozície, biznisu a novinárov na podsvetie, sa začína črtať čoraz viac. A je to šokujúce (povedané jazykom bulváru).
Napríklad familiárne oslovenie Slava (Jaroslav Haščák) závadových osôb (kriminálnikov) v rozhovore s Bárdym a Vagovičom :
Piťo (Juraj Ondrejčák), Paľo (Pavol Rusko), Marián (Kočner). Skrátka asi kamoši. 

Alebo Tódová a Lipšic : 
https://www.faktyadokazy.cc/2019/04/02/dalsi-svoj-sukin-syn-novinarky-moniky-todovej/?fbclid=IwAR17TVkHDeANMtEKS0Y2tCaP8hH9FCz6okzTZwB2gZJ1VRXeUWI8XsE7FYI

Aj akýsi siskári sa rozhovorili o mafii, Pente ..atď : 
https://www.infovojna.sk/article/blaha-media-veselo-ignoruju-vyjadrenia-byvalych-prislusnikov-sis-forischa-a-ziarana-ze-za-vrazdou-kuciaka-je-sef-penty-hascak?fbclid=IwAR3j5vfuHkzbhHmS2GmN_n_PKG0ZUUdkEM50IacJzDUW_G_sP8KjSrs_WjI

Napokon o “dôležitej” úlohe podsvetia v kapitalizme sme písali už v októbri. Teda o tom, že kriminalita je pomocný nástroj v medziklanových sporoch a bez jej existencie nemôže fungovať žiadna “správna” demokracia.

Takže, ak hovoríme o kriminalite na Slovensku, tak na strane opozície a jej pomocníkov. No nie na strane Fica. Ako sa nám to snažia média nahovoriť. Čo ste si iste všimli. Prší, sneží, svieti slnko…. to Fico.

Dôvodom je zmena vlády.

To vieme všetci. Metodika je tá istá, aká bola pri Mečiarovi. Mečiar klame, kradne, pľuje na malé deti, hreší… A to isté Fico dnes.
Rozdiel je 20 rokov a tak sa spoliehajú na krátku pamäť ľudí a neskúsenosť mladých.

No rozdiel tu predsa len je.
Keď vtedy Mečiar čelil iba jednému záujmu (aj keď sa v ňom mohli stretnúť viaceré elementy) a tou bola privatizácia/odovzdanie štátnych firiem do cudzích rúk, tak Fico (Slovensko) dnes musí čeliť niekoľkým záujmom v jednom vektore cieľa.

V jednom vektore cieľa sa stretli záujmy finančných klanov ( beztrestnosť z daňových únikov a z netransparentných privatizácii, prípadne iné ekonomické poškodzovanie štátu), záujmy US neocons (zatiahnutie Slovenska do konfliktu s Ruskom) a treťou stranou v spoločnom vektore sú záujmy globálneho zákulisia, pri vytvorení Rakúsko-Uhorskej monarchie 2.

Nie je náhoda, že sa Slovensko opisuje v rakúskych denníkoch, ako skorumpovaný a mafiánsky štát. Nie je ani náhoda, snaha Rakúska mať väčší vplyv vo V4, prípadne z Viedne urobiť centrum riadenia strednej Európy. Písali sme o tom v článku o železnici a Hodvábnej ceste
Ba nie je ani náhoda Orbánová odvaha vzoprieť sa voči Bruselu a mimovládkam. Hoci Fico bol prvý, ktorý odmietol akékoľvek kvóty v EU.
Či sa podarí globálnemu zákulisiu (globálny prediktor) monarchia, alebo trojmorie, prípadne status quo, záleží len na miere chápania predovšetkým nás, Slovákov.

Pretože nás chcú roztrhať.


https://www.svetlosveta.sk/zo-zahranicia/orban-a-salvini-sa-vzopreli-macronovi/?fbclid=IwAR3St0BMC1XQLEeJV25AeSgQSy2UZ2iE6iMVSqMb1GGeEPQAwYWc2LPSq5A

Preto všetko je Fico zlý (Fico kradne, Fico klame). A teda musí odísť. A o to, to má ťažšie. Zámerne nehovorím Smer-SD.
A preto Kiska vykrikuje, že musia prevziať kontrolu (v podstate iba ukazuje svojím pánom, ako vie silno štekať).

Ale najsmutnejších je tých 52% nevoličov, ktorým stačia jednoduché heslá typu: všetci sú rovnaký, všetci kradnú, jeden horší než druhý, a čo sa zmení….atď. 

Je to ten istý vzorec správania, ako v minulosti. Pred tým počuli na : štát je zlý vlastník, prípadne -menej štátu.
Ale oni sú tí nesystémový a ich nikto neovláda. Blá blá blá.

A takto nebadane, pomaličky-potichúčky prichádzame o svoju vlasť a štátnosť. Lebo …Fico.

Článok pôvodne vyšiel na Facebookovej stránke JOTA – Konceptuálna jednota.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


3 thoughts on “All for Jan je vlastne All for Slavo & neocons & R-U monarchia

 • 5. apríla 2019 at 15:58
  Permalink

  K tomu videu, kde „akýsi siskári“ Forisch a Žiaran hovoria, že na súkromný účet hlavného organizátora – Šeligu, začali prichádzať peniaze dávno pred tým, než došlo k vražde. To bol dôvod, prečo podali trestné oznámenie o príprave štátneho prevratu – to oznámenie, ktoré sa zrejme kvôli tlaku médií a Kisku zatiaľ odložilo na neurčito. Chlapci hovoria, že sledovali finančné toky, takže oni aj presne vedia, odkiaľ peniaze Šeligovi prišli.

  Pozorný čitateľ, ktorý vníma kontext, si určite všimol, že akcia All For Jan bola perfektne domyslenou marketingovou akciou, zorganizovanou skúseným tímom. „All For One“ je viackrát recyklovaná marketingová kampaň… a podozrivo sa rýmuje s menom Jan. Je to indícia, ktorá podporuje to, čo na videu hovoria tí siskári.
  A aj preto je pre súčasného prezidenta životne dôležité, aby po nasledujúcich voľbách prevzal moc a získal kontrolu nad ministerstvom vnútra.

  Reply
 • 5. apríla 2019 at 21:23
  Permalink

  Je to napísané výborne, rada vás čítam.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *