Celoplošné testovanie, situáciu monitorujeme online

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Na sociálnych sieťach monitorujeme aktuálne dianie ohľadom celoplošného testovania. Článok pre našich čitateľov, ktorí nie sú na sociálnej sieti Facebook.

Poznámka: Statusy sa zobrazujú až po načítaní sekundách čase.

31. 10. 18:45 – Ľuboš Blaha reaguje na aktuálnu situáciu: „Po dnešku bude nakazených ešte viac, pretože ľudia na pokyn vlády boli nútení prerušiť izoláciu a vzájomne sa hromadne nakazovali. V ohrození budú lekári, ktorí budú chýbať, keď bude treba zachraňovať pacientov. Ideme z kopca, držte si klobúky. Nakazených nebude ubúdať, on aj tak uzavrie ekonomiku, sklame aj posledné zvyšky svedkov a… a už sa tešíme na tie jeho výhovorky. Určite bude aj plač a fekálie. Ako vždy.“

31. 10. 18:44 – Filozof Richard Sťahel odkazuje politikom: Povinne štátnu skúšku z predmetov Teória štátu a práva a Politický a ústavný systém SR!

31. 10. 18:00 – „Priame ohrozenie demokracie“: Rada lekárskej komory považuje vyjadrenia ministra obrany za hrubé zasahovanie vládnej moci do jej vnútorných záležitostí, informujú HS, Webnoviny.sk vychádzajúc z agentúry SITA. Rada Slovenskej lekárskej komory (SLK) považuje vyjadrenia ministra obrany SR Jaroslava Naďa za hrubé zasahovanie vládnej moci do vnútorných záležitostí komory ako stavovskej organizácie slovenských lekárov. Zároveň rázne odmieta nedávne útoky predsedu Vlády SR Igora Matoviča a ministra obrany na prezidenta komory Mariana Kollára a jej členov. Uviedla to mediálna manažérka SLK Nancy Závodská.

31. 10. 14:30 – Ľuboš Blaha zverejňuje občianske video (nižšie) z kolapsu, na situáciu reaguje fejtónom aj Soňa Valovičová.

31. 10. 13:50 – Masy ľudí čakajú v radoch, ľudia hlásia v rôznych skupinách na sociálnych sieťach nezvládnutie situácie. RTVS hovorí nekriticky o veľkom záujme, zabudla však dodať, že ľudia sa dávajú testovať pod nátlakom.

REAKCIE OBČANOV NA STRÁNKE RTVS
Občianka Janka Majerikova-Slížiková v komentároch reaguje: „Záujem vidím len v tom, že nechceme prísť o prácu prípadne nechceme ísť na PN, ale nie vo vlastnom záujme ísť na testy, to je už pojem iného slova.“ Podobne píše aj Lubica Pilova: „Nie je veľký, nikto v tom dlhom rade by nešiel dobrovoľne. A ak, tak na seriózne testovanie!“ a Maria Polakova: „Presne tak nasilu aby sme neprišli o prácu.Ivana Turcikova pridáva koment: „Zodpovední sedia doma?.“ Ku kritickým komentárom sa pridáva aj Natalia Lia: „Svedčí o tom pani moderátorka,že ľudia sú tam z donútenia lebo inú možnosť nemáme ak nechceme byť pokutovaní alebo nebodaj prísť o zamestnanie…“ A taktiež Luba Batoriová: „Dobrovoľne …. nasilu a potom sa budú chváliť aká obrovská účasť bola na tomto nezmyselnom testovaní … ???“ Aj tieto komentáre vystihujú ako je to s dôveryhodnosťou RTVS.

https://www.facebook.com/groups/priateliarace/permalink/10158089469372670/
https://www.facebook.com/groups/salatvojemesto/permalink/3185429594916317/
https://www.facebook.com/groups/52343792318/permalink/10158562900862319/
https://www.facebook.com/groups/52343792318/permalink/10158563096257319/
https://www.facebook.com/groups/52343792318/permalink/10158563116457319/

30. 10. 21:00 – „My sa lockdownu nevyhneme, celoeurópskemu, a teraz skúšame čo sa dá…“ zaznelo v diskusii na TA3.

30. 10. 18:00 – K situácii sa vyjadruje aj Juraj Draxler

30. 10. 17:10 – DAV DVA publikuje Pandémia a zlyhávajúci štát (záznam z besedy Branislava Fábryho v Klube Nového slova)

30. 10. 17:00 – Soňa Valovičová komentuje: „Ešte nikto tak nepohŕdal pracujúcou triedou ako Matovič a jeho prisluhovači. Správajú sa k robotníkom ako k hmyzu, ktorý treba zašliapnuť. Zabúdajú, že na robotníkoch stojí Slovensko!“

30. 10. 16:42 – Komentár Zuzany Plevíkovej: Toto robí vláda Slovenska – potápajúci sa Titanic

30. 10. 16:20 – Minister zdravotníctva práve teraz ONLINE na TA3.

30. 10. 16:11 – Na vyjadrenie prezidentky SR reaguje Igor Matovič: „Každý z nás si dnes vyberá svoju cestu.“ Status komentuje Soňa Valovičová:

30. 10. 16:00 – Vyjadrenie Moniky Uhlerovej, KOZ SR: „Zamestnanec má právo sa nezúčastniť, zamestnávateľ nemá právo žiadať aby sa zamestnanec testovania zúčastnil.“

30.10. 16:00 – Kto ponesie zodpovednosť? Pýta sa Valovičová?

30. 10. 16:00 – Vyjadrenie prezidentky SR, Zuzany Čaputovej: „Žiadam zrušiť kategorizovanie občanov na tých, ktorí budú mať priepustku na slobodu a tých druhých, pretože na nich nevyšlo.“

30. 10. 14:00 – Mladý Kaliňák navrhuje symbol Žltých viest ako symbol vzdoru!

30. 10. 13:00 – KOMENTÁR Romana Michelka: „V čase, keď je v Európe nárast krivky ochorení na Covid-19 rekordný a na Slovensku je tretí najvyšší, hneď po Belgicku a Českej republike, bude premiér Igor Matovič čeliť odvolávaniu. Dôvodov bude iste množstvo, ale ten najzásadnejší je predražený nákup antigénových testov na detekciu ochorenia Covid-19.“

30. 10. 12:00 – Satirický komentár Juraja Janošovského: „Keď povolili konferenciu Globsecu a súčasne povolili len šesť ľudí v miestnosti, mylne som sa domnieval, že sa taká somarina nedá prekonať. Nápad dať dohromady všetkých päť miliónov občanov, počas chrípkovej epidémie, však je neprekonateľný…“

29. 10. – Slovná prestrelka medzi Jaroslavom Naďom a Marianom Kollárom, manipulácie v televízii, Smer iniciuje odvolanie vlády, Matoviča to už nebaví. Viac nižšie.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
5 thoughts on “Celoplošné testovanie, situáciu monitorujeme online

 • 7. novembra 2020 at 10:04
  Permalink

  Ľuboš Blaha zverejnil na svojom FB video, ktoré našiel na internete.
  To treba vidieť, ako sa z nás smejú vo svete!
  A to ešte ten zabávač zabudol spomenúť covidové koláčiky, ktoré podávajú na odberných miestach.
  Hanba na sto rokov!!!

  Reply
 • 7. novembra 2020 at 12:51
  Permalink

  Paní Slavomíro, mnohem horší je cosi jiného.

  WHO už v červnu t.r. korónovou pandemii ZRUŠILA, protože ji překlasifikovala na běžnou virózu. Ani ruská, ani česká, ani slovenské vláda na to vůbec nereagovaly. A pan poslanec Blaha? Nechal se dobrovolně testovat, ačkoli nemusel. Poslanec Blaha se třese před Matovičem jako ratlík strachy, aby ho Matovič nevyhodil na Úřad práce v Bratislavě.

  Blaha leze fašistovi Matovičovi do zadku. Chodí s náhubkem v parlamentu, zatímco nejen bratislavské paničky venčí psy BEZ náhubků, aby všecky hnusy, které na svých nohou a srsti během venčení posbírají, dovlekli tito psi domů na koberce a do postele na prostěradlo. Včetně uschlých plivanců od tuberáků. Prima, jen si to neškrábat!

  https://nasrestart.cz/z-cerne-kroniky/1734-covid-19-ako-konecne-riesenie-a-kolegium-oblud-ktore-na-slovensku-siria-strach

  Reply
  • 7. novembra 2020 at 16:17
   Permalink

   Pán Vašek,
   celé to smrdí peniazmi! Matovič a jeho kumpáni, včítane prezidentky, sú podľa môjho názoru v tejto spravodajskej hre len hráči. Podlí a úplatní hráči, ktorí držia svojich občanov v ekonomickej pasci.
   A idú s nimi v tom i súkromní podnikatelia-zamestnávatelia.
   Dobre si to vymysleli kapitalisti. Jednoducho MAT! Strach si vás zotročí.
   Kto by riskoval stratu zamestnania, keď je živiteľom rodiny? Kto by riskoval pokutu dvoch-troch výplat? Bez modrého preukazu vás odmietajú vyšetriť lekári, boja sa vás pustiť do predajne predavačky, boja sa vás nepokutovať policajti… KAPITALizmus! Ľudia si vybrali!
   P.S. Tigre trhajú a hyeny sa priživujú.
   A občania ani náznak odporu, darmo ich vyzýval Blaha, Erik Kaliňak…aby si na znak nesúhlasu obliekli aspoň reflexné vesty. Nikde nič, žiaden reflex. Čo s takým národom? Zotročení peniazmi!!!
   „A peniaze často stoja príliš veľa.“ Emerson

   Reply
    • 8. novembra 2020 at 8:30
     Permalink

     NEMORÁLNOSŤ KAPITALIZMU!!!
     ODBORNÍCI sa zatlačili do kúta a náš život ovládli biznismeni a biznismeni v bielych plášťoch! Mengeleho „morálka“ ožíva!!!§§§
     P.S.Matovičovej, Naďovej a Krajčího logistickej operácii chýba jedno — LOGIKA.
     M-N-K zákon: Mobilita občanov sa znižuje tak, že sa zvyšuje/dopopuku/.
     No dopopuku by to bolo, keby to nebolo do plaču.
     Celé to smrdí farmaceutickým priemyslom:
     ZISKY z testov, ZISKY z testovania testov, ZISKY z vakcín, ZISKY z testovania vakcín. MORÁLKA nabok!!!
     Ako som napísala vyššie: Tigre trhajú a hyeny sa priživujú.
     Osuský, Šeliga, Remišová, Pollák…riešia nemorálnosť komunizmu len preto, aby zakryli tú svoju.Dvíha sa mi z nich žalúdok!!!
     Dno by malo byť dole! Prečo je hore? No pretože kapitalistický systém je o morálke naruby. “
     Lenže: Kto seje vietor, žne búrku! Raz ich zmietne!!! BANDU KAPITALISTICKÚ „NEDOŽRATÚ“!!!

     Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *