Hlasy pozdvihnuté z ticha: Filozof Peter komentuje profesionálneho liberálneho cenzora Jakuba Godu a mikrokozmos liberálno-kaviarenskej bubliny

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Don Quijote slovenského „progresívneho“ sektizmu Jakub Goda.

Lebo keď už nevieš reálne posúdiť silné a slabé stránky svojho oponenta, tak môžeš rovno aj zbaliť kufre a dať sa na kariéru pouličného iluzionistu. Neschopnosť efektívne konfrontovať svojo oponenta na argumentačnej úrovni je jasným znakom ideovej skrachovanosti.

Kto potrebuje reagovať invektívami, policajnou a psychiatrickou kategorizáciou, je v skutočnosti jasným znakom inteligenčnej impotencie. To je ten prípad, keď je dakto chytrý, až taký chytrý, že aj hlúpy vie byť chytro, najchytrejšie, medzi prvými. Hlavne, aby mu to pomohlo lepšie sa zakukliť v bubline svojho privilegovaného sociálneho statusu.

Potrebuje safe-space, kde ho žiadne nepohodlia reality, ktoré by ho mohli vydráždiť k vulgárnemu mysleniu, mimo svojich fixných myslienok, nebudú obťažovat, lebo

all was already said and done, nechajte ma na pokoji.

SME je takou chránenou dielňou pre ľahko uraziteľných, precitlivelých liberálov, ktorí sú schopní vyhalucinovat hocičo, len aby sa držali vo svojom svete, kde vládne princíp slasti a jedine pozitívnej spätnej väzby. To, že pri tom kultivujú všelijaké deformácie, je vedľajšie…

Hlavne, že ich infantilným fantáziám o tom, čo im raz dávno (alebo nie tak dávno), niekto pre nich s posvätnou autoritou povedal a čo teraz držia za svätú pravdu, dávajú voľný priechod. Marx je zlý, to je všetko, čo vám treba vedieť, verte mi. Inak, Amerika je baštou slobodného sveta, máte to všade vo filmoch, aj Havel to vravel, a Havel, keď to povedal, tak to treba brat smrteľne vážne.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *