Karol Ondriaš – kandidát DAV DVA a KSS na kandidátke č. 23: Zavedenie „Európskeho Matriarchátu“

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V otázke postavenia žien/mužov v EU (tzv. gender) budem presadzovať zavedenie „Európskeho Matriarchátu).

Lebo už naši dávny prarodičia hovorievali: Najlepšie, čo môže dieťa dostať sú šťastní zdraví rodičia.

V prípade, že budem zvolený, budem presadzovať v Európskom parlamente zákony, ktoré by zabezpečovali také podmienky rodiny a matky, aby matky rodili deti v najvýhodnejšom produktívnom veku, t.j. 20-27 rokov. Aby v týchto rokoch, rodina už bola finančne, bytovo…zabezpečená.

Aby sa vrátila úcta k žene, ako k matke.

Priemerný vek prvorodičky v Európskej únii sa stále zvyšuje a teraz je okolo 30 rokov. Ideálny vek je okolo 20-27 rokov.

Ako človek starne, tak do jeho genetického kódu sa dostáva stále viac škodlivých mutácii, ktoré sa prenášajú na potomstvo. Tieto deti potom majú štatisticky častejšie psychické poruchy, čo má postupne vplyv na celú civilizáciu.

Celý program nájdete tu:
https://davdva.sk/karol-ondrias-kandidat-dav-dva-a-kss-na-kandidatke-c-23-volebny-program-v-skratke/

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *