Ľuboš Blaha odkazuje Valovičovi (Zomri): Tí, ktorí šíria hejt voči každému, kto má iný ako liberálny názor, sú najviac zdesení z toho, že Blaha ide tvrdo po nich

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Slniečka sa úpenlivo pohoršujú nad tým, že sa vysmievam ženám (Nicholsonová), ústavným činiteľom (Čaputová) či novinárom (Tódová).

Vadí im, že kritizujem USA. Sú pobúrení mojou kritikou liberalizmu.

Najnovšie Valovič na Zomri dospel k záveru, že som dokonca horší ako Kotleba – fantastické. Pre slniečka som úhlavný nepriateľ č.1, som pyšný, mohli by mi poslať nejaký čestný diplom 

Tak si to ich moralizovanie zhrňme:

1. Tí, ktorí sa roky nechutne vysmievali prezidentovi Gašparovičovi za každé nevinné prerieknutie, sa dnes tvária, že k Čaputovej sa treba správať ako ku Queen Elisabeth, lebo veď je najvyššia ústavná činiteľka a my sme jej poddaní.

2. Tí, ktorí roky tupo a vulgárne nadávajú na Roberta Fica a nás Smerákov osočujú, že sme mafiáni, vrahovia a zlodeji, dnes odrazu volajú po lepšej politickej kultúre a chceli by, aby Blaha nenazýval Kisku „upoteným hadom“, Čaputovú „Barbinou“ a Matoviča „psychopatom“. Lebo oni voči nám šíria iba lásku a nehu. Jasné.

3. Tí, ktorí pri Kiskovi tolerujú, že Slovensko nazýva „mafiánsky štát“ a pri Čaputovej tolerujú, že okydáva Slovensko v zahraničnej tlači, tak tí idú moralizovať, že som si dovolil ostrejšie kritizovať prezidentku, lebo ona je akože stelesnením Slovenskej republiky a Bohyňa, ktorú sa kritizovať nesmie. Odrazu.

4. Tí, ktorí ministerku Tomanovú hejtovali za jej výzor, proti poslankyni Vaľovej spustili nechutnú antikampaň a škaredo sa vysmievali dokonca aj manželke Maroša Šefčoviča, sa dnes tvária, že ženy sú v politike chránený druh a nemôžeš kritizovať ani Čaputovú, ani Nicholsonovú, ani Hanzelovú. Lebo je to urážka svetového ženstva a oni sú všetko bezbranné kvetinky.

5. Tí, ktorí mlátia alternatívnych novinárov a hejtujú alternatívne médiá, sa idú rozliať na kolomaž z kritiky liberálnych médií. Keď Čaputovej gorily mlátili Daňa, tak tlieskali. Keď NAKA terorizovala Rostasa, tak striekalo šampanské. Keď nejaká česká nána z Denníka N prefacká redaktora Sputniku, tak z nej robia hrdinku. Ale keď Blaha napíše, že liberálni novinári ako posledné prostitútky slúžia svojim vlastníkom z Penty a Esetu, tak to je najväčšia katastrofa na svete – no úplný Armagedon.

6. Tí, ktorí od rána do večera hejtujú naše bratské Rusko, zatínajú päste pri každej kritike amerických či západných vojen. Ak kritizuješ Izrael, si vraj antisemita. Ak kritizuješ USA, si vraj extrémista. Ak kritizuješ Európsku úniu, si vraj číre zlo. Ale keď kopeš do Ruska ako posledný esesák, tak ti ešte dajú ocenenie, u Kisku ťa dajú na kandidátku a oslavujú ťa ako hrdinu amerického ľudu.

7. Tí, ktorí ideály socializmu hlúpo a propagandisticky vinia za gulagy a ideály konzervativizmu vinia za koncentráky, v prípade liberalizmu nedokážu zniesť ani tú najmenšiu kritiku a všetko je pre nich extrémizmus. Pritom liberalizmus je dvornou ideológiou kapitalizmu, ktorý je príčinou chudoby, vojen a smrti stoviek miliónov ľudí. Je to tá najextrémistickejšia ideológia, ktorá rozleptáva spoločnosť, likviduje národy a pomáha len bankám a korporáciám. Ale tú vraj kritizovať nesmiete, lebo ste extrémista.

8. Tí, ktorí vehementne nadávajú na eštébákov z minulosti, dnes výskajú nadšením zakaždým, keď Tódová vytiahne nejakú tajnú nahrávku alebo keď Matovič vysliedi nejakú súkromnú konverzáciu. Budujú tu orwellovskú totalitnú spoločnosť, v ktorej sa budú ľudia báť povedať neslušné slovo doma v spálni, aby ich Veľký brat Matovič alebo Veľká sestra Tódová nenahrali… Títo chcú niečo vyčítať ŠtB? Veď sú stokrát horší.

9. Tí, ktorí sprosto hejtujú starších ľudí a na sieti im vulgárne nadávajú za to, že volia Smer, sa tvária urazene, že si človek robí srandu z mladučkých naivných detičiek hamburgerov za to, aké sú ešte hlúpučké, stádovité, tendenčné a neskúsené.

10. Tí, ktorí šíria hejt voči každému, kto má iný ako liberálny názor, sú najviac zdesení z toho, že Blaha ide tvrdo po nich, liberálnych teliatkach.

Toto sú, prosím pekne, slniečkarki pokrytci. Ak sa brániš proti ich hejtu, plačkajú a fňučkajú. Ale keď hejtujú oni, tak je všetko v najlepšom poriadku.

Ešte raz, mojkovia. Vy nemáte právo moralizovať. Vy ste do slovenskej politiky vniesli neuveriteľnú nenávisť a výsmech, tak si to teraz vyžerte. Blaha je vaša karma.

Ľuboš Blaha

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
7 thoughts on “Ľuboš Blaha odkazuje Valovičovi (Zomri): Tí, ktorí šíria hejt voči každému, kto má iný ako liberálny názor, sú najviac zdesení z toho, že Blaha ide tvrdo po nich

 • 4. decembra 2019 at 16:42
  Permalink

  Luboš, dobre.

  Reply
 • 4. decembra 2019 at 18:38
  Permalink

  Luboš, budeme voliť Smer a Teba! Zlepenec sme tu už mali a neosvedčil sa, škoda, že sa Fico obklopil takými zapredancami, ako je Beňová, Zala, Lajčiak, Maďarič…a prečo sa nevyšetruje Miki a Miklóš a Baranisko, veď pamätám ako Fico ukazoval ich sfalšované faktúry zo Švajčiarska? Fico si ako Mečiar podpílil konár, keď bol proti stavaniu akýchkoľvek vojenských základní u nás. Zlepenec si je istý že dostanú aj zmanipulované hlasy ESET-om, a budú vládnuť. No dlho nevydržia, no narobia veľa škody pre občanov. Nedovolia ani to, aby sa im udavač Maťovič pozeral na prsty. Nechápem, prečo nevyšetrujú prípad Kiska, ale nás kŕmia stále kalerábmi Kočner a spol. Idú na to salámovou metódou a tesne pred voľbami naženú znova ľudí do ulíc, vraj kvôli zmene k lepšiemu zajtrajšku. K akému, to nik nevie. Iba sa dá tušiť. Nevidím to ružovo po voľbách!!! milan kupecký

  Reply
  • 5. decembra 2019 at 21:06
   Permalink

   Jakobín konfident zase blahuje či hejtuje. Blížia sa voľby a červenohnedí fašisti okolo Vadalovského Smeru vsádzajú na poslednú kartu.

   Reply
 • 4. decembra 2019 at 20:21
  Permalink

  Výborne, pán Blaha!
  ZRKADLO!
  A Hemingway: „Zrkadlo nemôže odrážať bohov, keď sa doň pozerajú opice.“

  Reply
 • 6. decembra 2019 at 7:49
  Permalink

  Pán Blaha vo všetkom máte pravdu hnoj sa kyda na Smer ale v hnoji sú všetky strany na Slovensku

  Reply
 • 7. decembra 2019 at 21:36
  Permalink

  Kvôli Blahovi sa oplatí voliť stranu SMER-SD.Len sa tá strana musí zbaviť liberálno-demokraticky zmýšľajúcich“eurosocialistov“typu Beňová.

  Reply
 • 9. decembra 2019 at 8:55
  Permalink

  Blaha super!!!! no aj tak si myslim, že v peleho priteplenom smere dlho nevydrzi. asi len do volieb.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *