Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Denník N nevie prekusnúť, že som v Rade Európy hlasoval za Rusko a dokonca letel do Štrasburgu na vlastné náklady. No úplná tragedy, že to daňových poplatníkov nestálo ani cent.

NO JASNÉ, CESTU DO ŠTRASBURU MI PLATIL SÁM PUTIN

Klus už konšpiruje, že mi to určite platil Kremeľ. No jasné, Martin, sám Vladimír Vladimirovič po mňa poslal lietadlo a za dobre vykonanú prácu ma v KGB čakajú tučné prémie ?

Ja si len tak hovorím, že keď americkí mopslíci z Denníka N takto hlúpučko vyvádzajú kvôli ceste do Štrasburgu, oni sa asi komplet zbláznia z toho, že dnes mi osobitne ďakovala za moje úsilie v Rade Európy predsedníčka hornej komory ruského parlamentu.

A keby vedeli, že pred chvíľkou mi predseda parlamentu Tatárska ako marxistovi vybavil osobitnú prehliadku Kazanskej univerzity, kde chvíľu študoval Vladimír Iľjič Lenin… Asi by pukli of zlosti.

Z TOHTO DENNÍK N ZOŠALIE

A úplne ich trafí šľak z týchto fotiek z Moskvy. Boli sme pozvaní na stretnutie do sídla motorkárskeho klubu Noční vlci. Privítal nás prezident klubu, ktorého prezývajú Chirurg.

V Denníku N považujú tento klub za Putinovo teroristické komando, ktoré každoročne podniká inváziu nepriateľských vojsk na Slovensko. Naposledy pripravovali tretiu svetovú vojnu v dedinke Dolná Krupa pri Trnave.

NA PRIATEĽSKEJ NÁVŠTEVE NOČNÝCH VLKOV V MOSKVE

V skutočnosti ide o vlastencov, ktorí si s úctou pripomínajú víťazstvo nad fašizmom a oslavujú mier. V Rusku organizujú rôzne kultúrne podujatia pre deti. Nehlásia sa k žiadnej ideológii, sú obyčajní vlastenci… No proste úplní satanáši.

Skvele sme sa porozprávali – nielen s ruskými, ale aj slovenskými a českými Nočnými vlkmi. Spolu s ďalšími poslancami Ľubom Petrákom, Petrom Marčekom a Martinou Šimkovičovou. Ďakujeme a držíme palce!

SVETOVÉ SPRISAHANIE RUSKÝCH MOTORKÁROV

Posielam srdečné pozdravy do Denníka N a odporúčam zvážiť konšpiračnú teóriu, že som sa do Štrasburgu dostal na lietajúcej motorke, ktorú šoféroval Chirurg. A chrlil pri tom oheň ako krutý sedemhlavý drak.

Priznávam, tak to bolo – ide o svetové sprisahanie Nočných vlkov proti Klusovi a Poliačikovi.

Veľký zlý ruský medveď od rána do večera nepremýšľa nad ničím iným ako zničiť dve osprostené liberálne trdielka.

Práve sedíme s Putinom a lámeme si hlavu, čo si počneme s Klusom.

Veselé pozdravy z Kazane, priatelia 

PODPORTE nezávislé spravodajstvo

Vážení priaznivci DAVuDVA , od 1 decembra Vám prinášame aktuálne spravodajstvo, komentáre, analýzy, eseje a rozhovory. Mame množstvo plánov, ako sa naďalej zlepšovať a ponúkať Vám čo najkvalitnejší žurnalistický obsah.

Bez Vašej pomoci sa však ďalej nepohneme.


Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Ľuboš Blaha pozdravuje z Ruska

  • 3. júla 2019 at 11:01
    Permalink

    Ľudia otvárajú oči aj vďaka Vašim videjkám a komentárom, PÁN Blaha. Vďaka Vám za ne!!!
    A vtipné! Také milé veselé šteklivé vážne čítanie i počúvanie!

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *