Ľuboš Blaha reaguje na útoky Denníka N: Tódová, Kern, Čikovský, Marec, Goda… Zlomyselní hejteri, čo si nezaslúžia súcit

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Denník N opäť výborne pobavil. V článku s názvom „Ľuboš Blaha dobýva slovenský fejsbúk“ autor zronene lamentuje nad tým, že moje statusy majú vašu podporu, priatelia.

A robí to mimoriadne zábavným spôsobom – len tri postrehy:

1. ĽUDIA NA ROZDIEL OD VÁS NIE SÚ TEĽCE

V Denníku N s prekvapením došli na to, že existujú aj ľudia, čo sú ochotní čítať.

Zjavne sú zvyknutí na to, že deti hamburgerov používajú knihy iba ako dekoráciu do obývačky a prečítať si dokážu akurát meme s 5 slovami a obrázkom. Ako malé deti.

Toto píše Denník N:

„Blaha používa holé texty bez obrázku a úspešne búra akékoľvek mýty o tom, že ľudia nie sú ochotní čítať dlhé statusy.“

Gratulujem Denníku N k tomuto kolumbovskému objavu. Áno, ľudia čítajú a áno, zväčša od tretieho ročníku základnej školy nepotrebujú pre udržanie pozornosti sprievodné animácie.

Ale je možné, že od liberálov očakávam veľa, možno sa mentálne zastavili na úrovni 9-ročných šarvancov – to by vysvetľovalo ozaj veľa…

2. VITAJTE NA SLOVENSKU

V Denníku N došli na to, že vy, moji priatelia, ste reálni ľudia. Bravissimo!

Aha, čo píšu: „Po skúmaní Blahových postov a po diskusii s viacerými ľuďmi sa prikláňam k tomu, že veľkú väčšinu interakcií má autentických.“

Výkon hodný Hercula Poirota, bravó! Stačilo, keby občas vyšli z kaviarne a zistili by veľmi rýchlo, že Slovensko má plné zuby kapitalizmu, liberalizmu, rusofóbie aj politickej korektnosti.

Ale oni sa radšej roky udržiavali v chorobnej predstave, že všetci ľudia na Slovensku, čo nemilujú Kisku, sú proste len fejkové profily. A teraz s hrôzou zisťujú, že fejkom nie sme my, ale ich liberálna bublina, ktorá končí na výpadovke zo Zlatých pieskov.

Nuž, áno, milí N-kári, vitajte vo vlastnej nočnej more. Na Slovensku vás má väčšina ľudí plné zuby. Úplne slobodne a autenticky. Blbé, čo?

3. JA VIEM, PRAVDA BOLÍ

V Denníku N došli na to, že ľudia chcú konečne počuť pravdu a chcú ju počuť na rovinu.

Ako píšu: „Blahovi to funguje, pretože píše úderne a útočne, veľmi osobne a vyhrotene, každý klasický smerácky útok posúva ešte o level ďalej (naposledy označil prípadnú Kiskovu účasť v Marrákeši ako vlastizradu), ale treba povedať, že aj celkom zručne a niekedy kreatívne (ak sa dokážete odosobniť).“

Dobré ránko, decká. Ja chápem, že kreativita je niečo, čo vás mimoriadne prekvapuje, keďže roky len primitívne opisujete liberálne ideologické floskule z USA a EÚ, hejtujete Fica a Putina a oblizujete Kisku ako poslušní havkovia. Na to fakt nemusíte byť kreatívni.

Ale sú aj ľudia, čo namiesto googlu používajú mozog.

VIETE, PREČO VAMI POHŔDAM?

Každopádne, som rád, že sa vám moje texty páčia, drahí moji N-kári, nebojte, ďalej budú uderné a útočné – pretože tu sa s vami nikto maznať nebude. A viete prečo?

Lebo ste nafúkané, arogantné, nevzdelané a stadovité decká, ktoré sa vysmievajú starším ľuďom, ponižujú Slovensko a útočia na každého s iným názorom. A ako takými vami pohŕdam.

AKO ZLIKVIDOVAŤ BLAHU?

A aké je teda „konečné riešenie“ Denníka N, ako zlikvidovať Blahu? Podľa toho, čo píšu, by chceli, aby boli moje statusy zakazované, ale so smútkom priznávajú, že ich nie je prečo zakazovať, ak nechcú byť úplní fašisti. Ako píšu: „Práve obsah, aký tvorí Blaha, sa stáva veľkou výzvou.“

No jo, moderný fašizmus stojí zjavne pred novými výzvami. Hohoho.

Ešte väčší smútok cítiť z iného článku Denníka N. Vraj „rok 2019 bude aj rokom politického bláznovstva, silnejúcej euroskepsy a takých názorových exotov, akým je Ľuboš Blaha“. Chichi.

A ešte iný autor Denníka N zdesene píše, aby Blahovi zobrali heslo od WiFi. Hehe.

DENNÍK N NÁS BAVÍ

No proste kopa srandy. Keď čítam, do akého zúfalstva dostávajú moje statusy súdruhov z Denníka N, normálne mám lepší deň.

Priatelia, odkažte niečo od srdca našim drahým milovaným N-károm, aby sme ešte trochu prehĺbil ich agóniu. Píšte pod môj status, oni to čítajú a zúria. Prebúdzajte ich, prosím.

Hrozne ma baví pozerať sa na to, ako sa paprčia ako malé detičky na pieskovisku.

Tódová, Kern, Čikovský, Marec, Goda… Zlomyselní hejteri, čo si nezaslúžia súcit.

Oni sú ideopolíciou liberálnej totality. Sú mentálne na úrovni najposlednejšich fašistov. Nenávidia iný názor, pluralitu, slobodu. Sú žoldnieri finančných skupín a prenasleduju ľudí, ktorí stoja kapitálu v ceste.

Nie, nezaslúžia si súcit. Zaslúžia si výsmech.

Veselý zasnežený večer vám želám, priatelia ?

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
21 thoughts on “Ľuboš Blaha reaguje na útoky Denníka N: Tódová, Kern, Čikovský, Marec, Goda… Zlomyselní hejteri, čo si nezaslúžia súcit

 • 4. januára 2019 at 20:46
  Permalink

  Výborne !

  No vidíte, že viete písať – a ako Vám to ide ! Tak prečo tá skromnosť, že ste NRSR akýsi zakríknutý ?

  A teraz v rovnakom rozsahu ako tento príspevok, šup-šup , napísať zákon o zrušení nočnej a víkendovej práce, alebo o zrušení pracovných agentúr, alebo o obmedzení nadčasovej práce, alebo o zvýšení odmeny za nadčasovú, nočnú, sviatočnú a víkendovú prácu na dvojnásobok zmluvnej mzdy, alebo o predefinovaní životného minima, alebo o naviazaní platov politikov a štátnych zamestnancov na minimálnu mzdu, alebo o zvýšení minimálnej mzdy vzhľadom na priemernú mzdu a HDP, alebo…

  Alebo ?

  Alebo nie ste ľavicový politik ? Hovorím P O L I T I K !!!

  Reply
  • 5. januára 2019 at 13:43
   Permalink

   Martin.
   1. Ľuboš Blaha nie je ľavicový politik. Iba sa tak nálepkuje aby získal voličov ktorí si o sebe myslia že sú ľavicoví.
   2. Ľuboš Blaha je svojimi názormi a činmi národný socialista čo ho spája skôr s Kotlebovcami ako sociálnou demokraciou.
   3. I keď ide o bezcharakterného demagóga a klamára, nejde o ekonomického analfabeta a hlupáka, ktorý zdvihne ruku za niečo, za čo nezdvihnú ani najhlúpejší plotici ruku nikde na svete.

   Reply
   • 5. januára 2019 at 14:23
    Permalink

    Keď o klamstvách píšete, Jankech, pozeráte sa na seba v zrkadle ?

    Reply
    • 5. januára 2019 at 16:02
     Permalink

     Skúste alias cudzinec trochu konkrétnejšie.

     Reply
     • 5. januára 2019 at 18:12
      Permalink

      Keď napríklad klamete v súvislosti s firmou A.Kisku a uplatnením účinnej ľútosti (§85 a §86 Tr.zákona), a vymýšľate si nezmysly o omyloch pri vedení účtovníctva a podobne …
      Pretože aj najhlúpejší účtovník vie, že výdavky na súkromné aktivity nemôže uplatňovať ako odpočítateľné výdavky podnikateľského subjektu a už vôbec si z nich nemôže uplatňovať vratku DPH.
      A základnou podmienkou uplatnenia účinnej ľútosti je priznanie viny v plnom rozsahu, takže tým je vina v plnom rozsahu preukázaná.

     • 5. januára 2019 at 19:24
      Permalink

      Cudzinec.
      To že sa Kiska nesúdil a konkrétnu daň chápem ako daň prezidentovaniu.
      A tie paragrafy tu interpretujete dosť účelovo. Lebo s.r.o je právnicka osoba a súkromná osoba je súkromná osoba.
      Ale nejde o to.
      Ale Vám je asi jedno že štátne orgány sa dopúšťajú a to aktívne a účelovo porušovania daňového tajomstva a vykonávania účelových daňových kontrol na žiadosti politikov. No v tom prípade Vám je ukradnutá aj vražda Remiáša, či prezidentovho syna či dokonca aj vražda Kuciaka a jeho snúbenice.
      Kiskove daňové nezrovnalosti sú tým najväčším zločinom.
      Máte to súdruh cudzinec pekne poprevracané.
      A mimochodom, Bašternák už daroval všetky svoje byty. Len ten Ficov nie. Prečo asi?
      Lebo patrí Ficovi.

   • 5. januára 2019 at 21:14
    Permalink

    Trol Jankech, za činnosť právnickej osoby a teda aj jej porušenia zákona zodpovedá konateľ. V danom čase bol ním A.Kiska.
    Nečudo, ako dnes opozícia vyzerá, keď stavia na podpore chudákov, ktorí zaprú aj nos medzi očami. Čo sa týka kontrol alebo neoprávneného nakladania s cudzími údajmi, stačí si spomenúť na zbabelca, ktorý využil svojho asistenta a bezmála ho dostal do väzenia, a nemal ani toľko slušnosti, aby priznal farbu.
    V otázke výkladu paragrafov o účinnej ľútosti sa určite nebudem porovnávať s Vami, je tam jasne napísané, čo podmieňuje využitie spomínaného inštitútu a môže to popierať len bezcharakterný darebák.
    Iste, možno vás niekde čítali mnohí, ale len preto, aby videli, ako hlboko dokážete vo svojich klamstvách klesnúť.

    Reply
    • 6. januára 2019 at 12:33
     Permalink

     Cudzinec.
     Kiskove firmy sú mi mimochodom ukradnuté. Nevlastním ich anemám v nich podiel.
     Ale robiť zločinca z človeka ako je Kiska je účelové a podlé.
     A evidentne ani nerozumiete že Kiska ako osoba je osoba a Kiska ako majiteľ s.r.o teda právnicka osoba sú dva rozdielne subjekty. Tam je ten problém vo výklade. Ak tomu čo len trochu rozumiete, tak pochopíte o čom hovorím.
     .
     A to čo urobil poslancov asistent v banke je niečo celkom odlišné od účelového vynášania informácií dokonca cez nejaký ukrajinský e-mail. Kiska totiž nijako neklamal. Pokuty, penále, doplatok dane realizoval a netajil sa tým. Kdežto Kaliňák bohapusto klamal v tom že s Bašternákom neobchodoval.

     Reply
     • 7. januára 2019 at 8:51
      Permalink

      A zase klamete, Jankech. Dane a penále boli doplatené až potom, ako začalo trestné stíhanie v tejto veci.
      A ešte poznámka – chcel by som si prečítať tú knihu, ktorou sa tak hrdíte. Ak by ste mohli jej názov … rád na vás zmením názor.

     • 7. januára 2019 at 9:23
      Permalink

      Sedem dní v bielom koncentráku
      Volajú to medecína

 • 5. januára 2019 at 8:11
  Permalink

  pán blaha potrebuje dookola dokazovať opakovaním svojich naučených fráz ako je mimo

  ani kúsok odvahy aby napísal o svojom pobyte v NRSR, hlasovaní, predkladaní zákonov
  a dohľade na tým ako sa dodržiavajú

  pri toľkom ohnivom verklíkovaní toho istého si ani nevšimol :

  smer za ktorý je v NRSR nám vládne od roku 2006 !
  koľko je u náš chudobných dôchodcov, mladých, pracujúcich ktorí žijú na hranici minima
  alebo pod ním, ako je to na štátnych úradoch, štátnych inštitúciách, v zdravotníctve,
  školstve, na cestách, vo vlakoch…exekúcie, zadlžovanie, hanba a chaos, bordel, beznádej

  to blahu nezaujíma
  vždy chce odpútať pozornosť od toho ako on a smer bačujú
  podporujú najbohatších a na obrovskú = drvivú väčšinu KAŠLÚ

  PS : naozaj mi to ušlo alebo
  blaha nie je ani pod jedným návrhom zákona odkedy je v parlamente?

  Reply
 • 5. januára 2019 at 13:33
  Permalink

  Samé voloviny a stále len útok na celkom pokojné konštatovanie statusov národného socialistu Blahu.
  Mimochodom národný socialista Blaha, aj ja čítam Vaše články a statusy, a nepokladám sa za teľa. Ale čítam ich preto, aby som vedel čo ste za osoba a ako to pôsobí na čitateľov ktorí nemajú vlastný a kritický rozum.

  Reply
 • 5. januára 2019 at 16:10
  Permalink

  Darmo, na Ľuboša nemajú, lebo to čo obhajujú v denníku N nie je v prospech väčšiny občanov, ale iba 1% zbohatlíkov. A keďže každý
  má len jeden hlas vo voľbách, panika sa blíži.

  Reply
  • 5. januára 2019 at 17:08
   Permalink

   Ak je pravda len pre 1% ľudí, tak je to dosť smutné.
   Populistické drísty a klamstvá ešte život ľudí nezlepšili…

   Reply
 • 6. januára 2019 at 11:34
  Permalink

  Len vecná poznámka:
  Tých „pridaných“ 1500 Eur v plate od januára 2019 by mohol pán poslanec poslať na účet redakcie DAVDVA. Urobil by pekný charitatívny počin ľavicového politika, ktorý „nemôže“ zato, že „sa rozmrazili“ platy poslancom a hneď trojnásobne – čiže spätne sa im vypláca to, čo im bolo „zmrazené“, ha ha – ha.
  Inak to totiž vyzerá, že Ľuboš páli slepými nábojmi – robí veľa hluku a nič sa po rozplynutí dymu nezmení…

  Reply
  • 7. januára 2019 at 9:46
   Permalink

   Presne tak! A hlavne by mal pán Blaha povedať, či už „prezistil“ako je to so zvyšovaním platov poslancov?!?

   Reply
 • 7. januára 2019 at 9:59
  Permalink

  Nviem či si to pán demagóg Blaha všimol, ale aj medzi čitateľmi DAVu má mnoho hejterov. Hlavne z radov ľavičiarov, ktorí pohŕdajú kapitalistickým politikom, akým je Ľuboš Blaha. Tiež sme zlomyselní?

  Súdruh Čelko

  Reply
 • 7. januára 2019 at 10:26
  Permalink

  Všimol si ešte niekto, že Ľuboš Blaha buduje okolo seba akýsi kult osobnosti? Často stavia sám seba do centra pozornosti. Jeho arogantné články sú v štýle všetci sa mýlia, len on má pravdu. Zároveň drzo osočuje tých, čo si ho dovolia kritizovať. Predkladá vlastné, očividné bludy akoby boli pravdivé bez najmenších pochýb. Má odpoveď na každú otázku, ktorú si sám položí, ale na cudzie otázky neodpovedá.

  súdruh Čelko

  Reply
 • 19. januára 2019 at 18:57
  Permalink

  Mňa by len zaujímalo aj keď viem že tu sa to určite nedozviem, aká je ďalšia taktika Smeru SD. Či takticky počkajú na voľbu prezidenta SR a potom následne na voľby do NRSR a predstavia novú kandidátku očistenú od liberálov alebo sa ako doteraz budú pokúšať sedieť na troch stoličkách. Lebo voliči sú už unavení… lepšie povedané nasratí riadne

  Reply
 • 28. septembra 2019 at 8:12
  Permalink

  nuž a tu ten -IZMUS chýba : onI nie sú LIBERÁLNOU TOTALITOU ale
  LIBERALISTICKÝM TOTALITARIZMOM
  lebo sa len tvária akovyznávači a realizátori CELISVO UCHOPEJ SLOBODY
  kým v skutočnosti svojou JEDNOSTRANNOSŤOU SLOBODU LIKVIDUJÚ….

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *