Morálne dno v podaní Ondreja Dostála z OKS na kandidátke SAS. Bude sa tým zaoberať polícia?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Naposledy vykresľoval ľudí ako hmyz Adolf Hitler. A tak sa k nim aj správal. Po všetkých tých článkoch z liberálnych novín som mal pocit, že fašisti sa ukrývajú v strane s tmavo zeleným logom. Akonáhle som však uvidel tento obrázok, zistil som kde sa skrývajú naozaj.

OKS, teda strana ktorú vedie pán Dostál nabáda ľudí vo svojej predvolebnej kampani, že treba Slovensko zbaviť hmyzu, za ktorý označuje napríklad aj Roberta Fica. Používa pri tom heslo, že treba Slovensko dezinficizovať. Čo je narážka na dezinfikovať, teda odstrániť baktérie alebo v tomto prípade skôr deratizovať, teda usmrtiť škodcov. A to je neuveriteľne choré a zvrátené.

Odborníci hovoria, že je to za čiarou a úroveň štvrtej cenovej. Ja si myslím, že je to ešte horšie. Roberta Fica začala stíhať prokuratúra za to, že komentoval iný výrok a uznesenie súdu. Oproti kampani Dostala bolo Ficove vyjadrenie len veľmi slabý odvar.

Tým, že OKS ponižuje ľudské bytosti na hmyz im uberá z ich ľudskej dôstojnosti a podnecuje ľudí k nenávisti voči nim a to je ďaleko za hranicou únosnosti. Jedna vec je robiť satiru, aj ja som nahral pre Smer satirické hip-hopové video, kde som humorným spôsobom poukázal na nedostatky opozičných lídrov. No druhá vec je prirovnávať ľudí k hmyzu a vo svojej predvolebnej kampani vyzývať ľudí na ich vyhladenie.

Ak sa prokuratúra zaoberá Ficom alebo Blahom za ich názory, vyšetrovanie by nemalo minút ani Dostála a jeho OKS, lebo to čo predviedol týmto obrázkom a kampaňou je fašistický úlet.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
8 thoughts on “Morálne dno v podaní Ondreja Dostála z OKS na kandidátke SAS. Bude sa tým zaoberať polícia?

 • 13. februára 2020 at 0:31
  Permalink

  Tragédiou nie je ani tak prezentácia O. Dostála (v každej spoločnosti sú okrem normálnych aj mentálne postihnutí jedinci). Tragické je, že sa Dostál a jeho tlupa, domnievajú,že na Slovensku je publikum, pre jeho „agendu“…

  Reply
 • 13. februára 2020 at 1:05
  Permalink

  No tak aspoň sa presviedčate, že kto je tu na Slovensku v roku 2020 „za fašistu“. Ako hovoril Jan Werich „nechte je, ať se zkompromitujou!“

  Reply
 • 13. februára 2020 at 8:20
  Permalink

  FUJ, odporné, MORBÍDNE!!!
  OKS a SS /pardón SaS/ nenosí symboly fašizmu, OKS a SaS má fašizmus v krvi.

  Morálka sa za nich hanbí,
  červená,
  kolabuje,
  leží v kóme,
  umiera.

  P.S. A čo na to „jej exelencia“ Čaputová?
  Nevidí, nepočuje, mlčí/ keď jej to vyhovuje/.
  Asi to považuje za SLUŠNÉ.
  Vrana k vrane sadá, krivý krivého si hľadá.

  Reply
  • 13. februára 2020 at 12:59
   Permalink

   Takéto nafúknuté NIČ poriadne zdeformuje CHRBTICU. A Slovensko sa BEZ CHRBTICE ZOSYPE !!!
   Ako píše pán dubník v komentári nižšie: „Takže,opäť sa potvrdí,že každý národ musí mať takú vládu,akú si zaslúži!Skľučujúce poznanie!“

   Reply
 • 13. februára 2020 at 11:58
  Permalink

  Voľby sú už za dverami a všetko nasvedčuje tomu,že vládu poskladajú OĽANO,Žaludi,Progresívci,Hlinovci a SaSkári.Potom by sa mohlo stať,že tento tvor – Ondrej Dostál sa dostane aj do vlády.Tak si predstavte Matoviča alebo Kisku vo funkcii predsedu vlády a Beblavého – žiaka Kaníka vulgo“sociálneho netvora“vo funkcii ministra sociálnych vecí a rodiny.Hlina vzhľadom na to,že má za sebou 2-3 semestre nitrianskej „hnojáriny“by sa uplatnil ako minister poľnohospodárstva a vyštudovaná bábkoherečka Remišová ako povedzme ministerka obrany.Hrôza pomyslieť !
  Kiska musí mať kontakty na mafiu!Lebo Poprad a Kežmarok boli v 90.a začiatkom 20.rokov eldorádom pre slovenských mafiánov a je nemysliteľné,aby v týchto mestách unikol pozornosti mafiánov podnikateľ Kiska.Niekedy si myslím,že spisovateľ J.Karika popisoval vo svojich románoch o mafii práve Poprad a nie Ružomberok.Truban – narkoman,možno dnes už abstinujúci a Sulík – už na pohľad krivý chlap…..keď vedľa týchto „politikov“postavíte predprevratových politikov ako B.Chňoupek,P.Colotka,Ľ.Štrougal.Lenárt alebo M.Válek,tak až potom nám všetkým udrie do očí ten zahanbujúci rozdiel. Zahanbujúci preto,lebo sa na Slovensku nájde dosť ľudí,ktorí „toto“volia.Takže,opäť sa potvrdí,že každý národ musí mať takú vládu,akú si zaslúži!Skľučujúce poznanie!

  Reply
 • 13. februára 2020 at 13:48
  Permalink

  Tragické je to, že na týchto ľudí nemá kto podať trestné oznámenie. Preto si dovoľujú ľudí podnecovať na likvidáciu nepohodlných ľudí. Dokonca verejne.

  Reply
  • 13. februára 2020 at 15:30
   Permalink

   Trestné oznámenie nie je vôbec potrebné. Príslušné orgány majú povinnosť konať z moci úradnej, v prípade že je porušený zákon.

   Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *