POZVÁNKA NA ČESKO-SLOVENSKÚ KONFERENCIU

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Iniciatíva DAV DVA pozýva všetkých záujemcov na prvú Česko-Slovenskú konferenciu s témou Spolupráca ľavicových síl Česka a Slovenska.

Vítané sú všetky ľavicové organizácie alebo jednotlivci z Čiech a Slovenska, ak máte záujem zúčastniť sa, môžte tak urobiť na tomto registračnom formulári

PROGRAM:

1.ČASŤ – Historická. 12:00-13:00

– Prednáška – Národnostní otázka Československa, Ctirad Musil
– Diskusia k prednáške

2.ČASŤ – Príspevky účastníkov. 13:00 – 15:00

– V tejto časti vystúpia zástupcovia zúčastnených organizácii – za každé združenie jeden.

– Príspevok by mal obsahovať krátke predstavenie svojej organizácie, niečo k téme spolupráce ľavicových síl medzi ČR a SR a ak sa dá aj nejaký konkretný návrh s čím by vedela daná organizácia prispieť k spolupráci. Malo by to byť tak na 15 min.

PRESTÁVKA 15:00 – 15:20

3.ČASŤ – Diskusia k druhej časti. 15:20 – 17:00

– tu sa môže zapojíť každý zúčastnený – aj jednotlivec aj ďalší členovia zúčastnených organizácií, ktorý nevystúpili v druhej časti.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “POZVÁNKA NA ČESKO-SLOVENSKÚ KONFERENCIU

 • 25. januára 2019 at 20:59
  Permalink

  Príjmite ospravedlnenie, že sa za Spolok národohospodárov Slovenska nakoniec nemôžem zúčastniť. Od nás tam pravdepodobne zastúpenie bude, ale môžem sem poskytnúť dať aspoň link na videoblog, inak, už tu bol zverejnený v 11/2018.
  Videoprezentácia knihy EKONOMIKA PO KAPITALIZME autor Ing.Peter Zajac-Vanka
  Ekonomika po kapitalizme, hospodársky a sociálny model postkapitalistickej spoločnosti, národohospodársky aspekt troch čŕt ekonomickej demokracie, verzia pre Slovensko
  https://www.youtube.com/watch?v=JkTspk04dPA
  s úctou
  Peter Zajac-Vanka, predseda Spolku národohospodárov Slovenska

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *