Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Zdroj ilustračného obrázka – Facebook

Táto fotografia hneď poslúžila ako podklad vtipov o „Trumpovom múre“ – takto sa na túto fotku pozerajú všetci Mexičania.

O tejto fotke na Facebooku tvrdia, že je inscenovaná len kvôli záberu. Polícia sa vraj k demonštrantom, ktorí vnikli do Kapitolu, správala priateľsky.

Jeden z demonštrantov na „návšteve“ u vodkyne Demokratov Nancy Pelosi
Kongresmani z Colorada písali, že sú v poriadku a nič hrozného sa nedialo, ale v okamihu evakuácie to tak nevyzeralo…
Túto fotografiu hlavný prúd neukazuje. Priaznivci hnutia LaRouchePac vyzývajú Trumpa, aby porazil prevrat, ktorý organizuje Britské impérium a dokončil „Americkú revolúciu“.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *