Veci Verejné: 1.týždeň – Kaliňák, Najväčší Slovák

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


V dnešnom videu sa venujem abdikácii Roberta Kaliňáka na post poslanca, ako aj širšiemu kontextu tohto kroku a na pomery vo vládnom Smere

Roman Michelko

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


2 thoughts on “Veci Verejné: 1.týždeň – Kaliňák, Najväčší Slovák

 • 7. januára 2019 at 10:02
  Permalink

  A čo ak našli „niečo“ v Kočnerovom trezore, z čoho by už nevykľučkoval.

  To sa musel aj „korunný princ“ porúčať v tichosti ešte pred tým, kým sa to prevalí.

  Je to prekvapivé, keď prečkal celý ten pravicový humbuk roku 2018 , a keď je po všetkom, zrazu to zabalí. Eto očiň divnoje.

  Je očividné, že pravica pre túto chvíľu vzdala likvidáciu SD, ale sústreďuje sa na jeho oslabovanie a obíjanie zo všetkých strán. Trnavský Blanopič to robil presne tak, ako to robil Fico pred rokom 2006 a v rokoch 2011 – 2012. Samá „kauza“ samá tlačovka. Ide o to oslabiť SD tak, aby stratil „koaličný potenciál“ – teda aby nebol schopný vytvoriť vládu, bez nejakej pravicovej strany, ktorá SD samozrejme odmietne.

  Ak je to tak, ako si myslím, potom Kaliňák je kardinálny úlovok. Potom čo „odklonili“ Maďariča a Balalajčáka , a Fico ako pilier SD je ( zatiaľ ) neotrasiteľný, teraz sa asi zamerajú na Pellegriniho a Rašiho.

  Reply
 • 7. januára 2019 at 13:53
  Permalink

  Dúfam, že toto sprofanované súťaženie, už ľudia prekukli a nezúčastnia sa ho. Je to snaha o zpochybnenie dejín a vlastenectva Slovákov.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *