VIDEO: Aj takto vyzerajú Čaputovej voliči

Hovoria si slušné Slovensko a tvária sa, že sú lepší ako my. Ale pritom sa vysmievajú našim matkám, vyhrážajú sa, že nás budú strieľať a šíria nenávisť voči chudobným ľuďom. Liberálne decká. Odchovanci Nadácie otvorenej spoločnosti. Slniečka, čo zbožňujú Zuzanu Čaputovú, lebo je z rovnakého cesta. Predstavím vám slušné Slovensko, priatelia. A dúfam, že sa vám z nich neobráti žalúdok.

Ľuboš Blaha

Zdieľaj tento článok:

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne

One thought on “VIDEO: Aj takto vyzerajú Čaputovej voliči

 • 22. marca 2019 at 9:36
  Permalink

  Konfrontačný, útočný štýl v liberálnej dobe nemá zmysel, pôsobí kontraproduktívne. Čaputovej poradcovia, zrejme aj na základe rôznych prieskumov verejnej mienky, postrehli, že sa presadí „nekonfrontačný, slušný, zmierlivý“ postoj. Ja som ju vôbec nesledoval, pre mňa je prázdnou, marketingovou schránkou, ale túto úlohu zrejme plnila. Táto žena je úplne prázdna, ale hovorí o boji dobra a zla, to, čo napr. tak obľubujú p. Slavomíra a p. Devana, o spravodlivosti, o boji proti mocným, to, čo radi zdôrazňujú aj naši utopickí socialisti (boj za sociálnu spravodlivosť).

  Z rozhovorov s ľuďmi aj na dedine som postrehol, že aj sociálne, ľavicovejšie orientovaní, preferovali slušný štýl Ševčoviča, ale nevadila im ani Čaputová (však bojuje proti mocným a za spravodlivosť, a tak to prezentuje aj naša ľavica). A odmietali radikálny Harabinov či Kotlebov postoj – vraj s voľbami sú vcelku spokojní, že sa nepresadili títo extrémisti. Hm, a KSS vyjadrovala svoju podporu práve Harabinovi.

  Úlohou pokrokovej ľavice dnes nie je útočiť a znevažovať protivníkov, ale predstavovať vlastnú víziu spoločnosti, budúcnosti. Ak budeme mať jasnejšie v našej predstave budúcnosti, nebude problém aj pre ľavicových kandidátov ísť s nimi do volieb. Dnes sa vlastne nemajú k čomu hlásiť, , s tým, čo sa ponúkalo na stránkach KSS, Vzdoru či DAVDVA, s tou konzervatívno-nacionalistickou zmesou, by zostali na konci pelotónu.

  Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *