Výzva The Venus Project Global: Hľadáme kontaktné osoby pre Projekt Venus

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Zjednodušene TVP Podpora, je to samostatná sieť všetkých dobrovoľníkov, ktorej cieľom je zvýšiť povedomie o Projekte Venus (TVP) na miestnej a globálnej úrovni. Chceli by sme ich potvrdiť, pretože všetku prácu, ktorú robia, je že pomáhajú viac ľuďom ozrejmiť tento smer a zapojiť sa doň.

Títo dobrovoľníci sa organizujú do miestnych terénnych tímov, ktoré organizujú a participujú na podujatiach v rámci ich geografickej oblasti. Tieto podporné tímy musia mať jedného alebo viacerých skúsených dobrovoľníkov, ktorí slúžia ako kontaktné osoby (PoC). Ich hlavnou úlohou je vybudovať tím miestnych, aktívnych podporovateľov a organizovať podujatia na zvyšovanie povedomia. Plánujú a uskutočňujú miestne aktivity, ako sú premietania dokumentárnych filmov Projektu Venus na rôznych podujatiach, prezentovanie prednášok, poskytovanie rozhovorov a dokonca aj Tedx prejavov na zlepšenie porozumenia a podpory verejnosti. Kontaktné osoby a ich podporné tímy sa usilujú o to, aby predstavili ciele a návrhy Projektu Venus čo najširšiemu publiku.

Povinnosti Kontaktnej osoby (Point of Contact – PoC) zahŕňajú nasledujúce:

Získať nástroje a zručnosti potrebné pre vhodnejšiu propagáciu Projektu Venus.

Napomáhať tímovým aktivitám a expozícii TVP/RBE materiálov.

Odpovedať na e-maily adresované podpornému tímu.

Vítať nových členov vo svojej komunite, predstavovať im, čo sa deje a pomáhať im zistiť, kde môžu najlepšie spolupracovať.

Zúčastňujete sa mesačných aktualizačných stretnutí PoC, ktoré sa vždy konajú počas tretej nedele v mesiaci cez nástroj Teamspeak o 20:00 UTC (Slovensko je UTC+1 al. UTC+2 cez leto). Tieto stretnutia sa zameriavajú predovšetkým na to, aby sa všetci účastníci stretli s cieľom zdieľať aktualizácie a informácie, komentovali akékoľvek problémy, ktoré môžu mať, a vo všeobecnosti zdieľali svoje správy.

Kliknite sem, ak chcete nájsť svoju miestnu skupinu podpory TVP: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1lAFtYjkkCuepHNI5Kybjhn-iSQgiJxdWZhsXKjiK3u8/edit#gid=0

Ak vaša oblasť ešte nie je zastúpená, môžete sa obrátiť na administrátorov podpory TVP pre viac informácií: admin@tvpsupport.com

Zdroj: https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/venus-project-support/

 

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne
Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *