Výzva The Venus Project Global: Hľadanie pozemku

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Projekt Venus nedávno začal s projektovaním a vývojom smerom k našej ďalšej fáze: Centrum pre riadenie zdrojov. Toto miesto, ktoré je odrazovým mostíkom smerom k prvému mestu, bude približne 4 km2.

V súčasnosti sa vytvára špecializovaný tím, ktorý zhromažďuje príslušné štatistické údaje a pomáha pri získavaní potrebnej pôdy.

Prvými úlohami tohto tímu bude uskutočnenie prieskumu populárnych turistických oblastí na celom svete, stanovenie pozemkových nákladov v každom z nich a vyhľadanie dostupných parciel a zhromažďovanie údajov o nich v súvislosti s kritériami pre krajinu. Budú sa preskúmavať príležitosti na získanie potenciálne slobodnej alebo diskontovanej pôdy.

Taktiež budeme musieť zhromažďovať údaje o tom, čo bude správa pozemku zahŕňať po jej získaní, čo bude závisieť od regulačných požiadaviek každého regiónu.

Ak to vyzerá ako iniciatíva, na ktorú by ste chceli prispieť, napíšte (komunikačný jazyk na globálnej úrovni je angličtina) na adresu land_acquisition@thevenusproject.com, aby ste sa zapojili.

Zdroj a viac info: https://www.thevenusproject.com/become-a-volunteer/land-acquisition/

Obrázok: www.thevenusproject.com

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *