Zomri McDonald’s! Ľuboš Blaha pripomína hodnotové paradoxy slovenských liberálnych extrémistov: Na jednej strane Thunbergová a Čaputovej skládka, na druhej propagácia hyperkonzumu

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


Psychopati zo Zomri na hulváta propagujú McDonald´s, najsmradľavejšiu korporáciu v dejinách ľudstva.

KEĎ LIBERÁLNI PSYCHOPATI PROPAGUJÚ TEN NAJVÄČŠÍ AMERICKÝ HUMUS

To je už aké zúfalstvo, keď sa tváriš ako bio-humor a nechávaš sa vydržiavať od najhnusnejšieho amerického fastfoodu, ktorý s veľkou chuťou premení vaše deti na mľandravých tučniakov, ohrozí vaše zdravie, zlikviduje vašu prírodu a ešte aj bude vykorisťovať ľudí po celom svete.

A to vyberám len tie najčastejšie obvinenia voči tomuto najvypuklejšiemu symbolu amerikanizácie a globálneho kapitalizmu. A týchto propagujú na Zomri. Waw. To je také progresívne.

HEJTOVAŤ GOTTA A SLÚŽIŤ MCDONALDU – BLAHOŽELÁM!

Ja vám nechcem ničiť vaše americké ideály, ale po tom, čo ste zo seba urobili idiotov pred celým Slovenskom, keď ste sa vysmievali zo smrti Karla Gotta, tak teraz zo seba robíte idiotov pred každým, kto vie, čo za svinstvá stvára McDonald´s po svete.

A takýchto ľudí je čoraz viac. A vy tomu robíte reklamu. Super.

Sem by neklesla ani tá vaša dobrotivá víla z Pezinka. Toto je kompletné dno. Z váš by sa snáď poblila aj Gréta.

Gratulujem deťom hamburgerov k tomu, že slúžia takýmto globalistickým molochom – ešte by mohli začať propagovať aj zbrane za to, že tomu tučniakovi zo Zomri nejaká americká zbrojovka pošle kupóny na žrádlo.

Dobrú chuť.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


One thought on “Zomri McDonald’s! Ľuboš Blaha pripomína hodnotové paradoxy slovenských liberálnych extrémistov: Na jednej strane Thunbergová a Čaputovej skládka, na druhej propagácia hyperkonzumu

  • 5. októbra 2019 at 15:36
    Permalink

    Tá reklama, hmm. Myslia to tak, že zjedz a zomri? Akože varujú? Vydarená reklama.
    A nie Zuzana by si zaslúžila lepší národ, ale národ/poctivo pracujúci/ by si zaslúžili lepšieho prezidenta /poctivého/.

    Reply

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *