Roman Michelko: Veci Verejné: „Dankijáda“ alebo Kde sú hranice podlosti niektorých médií?

Zdieľaj článok:
Prepošlite článok emailom

Vážení priaznivci DAV-u DVA

Väčšina našich čitateľov má silné sociálne cítenie a hlási sa k zdravému vlastenectvu. Čakajú nás zásadné politické udalosti - referendum o predčasných voľbách a následne zásadný boj o ďalších charakter našej spoločnosti.

V DAV-e DVA stojíme na Vašej strane. Pre pravidelných prispievateľov okrem iného pripravujeme aj špeciálne benefity: vypnutie reklamy, výrazné zľavy v e-shope INLIBRI, podielovú knihu a iné... Vernostný program zverejníme v apríli.

Ak chceme naďalej rásť, nebude to možné bez vybudovania silnej podpornej komunity. Staňte sa jej členom, pomôžte nám v tomto úsilí tým, že budete pravidelne finančne podporovať DAV DVA.

Podporte nás pravidelnou sumou, 4, 6, alebo 10 a viac eur mesačne..
Číslo účtu: IBAN: SK72 8330 0000 0028 0108 6712


„Dankijáda“ alebo hyenizmus Denníka N. Kde sú hranice podlosti niektorých médií? Kedy zverejní Denník N korešpondenciu Aleny Zsuzsovej s Danielom Lipšicom, Jurajom Drobom, Richardom Sulíkom či Borisom Kollárom? Komu takáto podlosť najviac pomôže? Možno chceli Dankovi poškodiť, no v konečnom dôsledku mu vlastne pomôžu.

Útok Zuzany Čaputovej na Andreja Kisku. Trestne stíhaný politik nemôže byť premiér a jeho podpredsedníčka ministerkou vnútra. Je to začiatok skrytej vojny medzi Za ľudí a PS /Spolu? Je jej skrytou aktérkou aj Zuzana Čaputová? Potvrdzuje sa zase známe politické stupňovanie: nepriateľ, úhlavný nepriateľ, koaličný partner?

Čo je najväčšou traumou opozície? Keď sa bijú dvaja, a víťazí tretí. Ak sa bijú PS/Spolu a Za ľudí, víťazí OĽANO, respektíve Igor Matovič. PS /Spolu a Za ľudí klesajú a Matovič rastie. Bude nakoniec Igor Matovič na čele opozičného pelotónu a ten, kto bude zostavovať vládu? Takýto scenár je nočnou morou opozície, boja sa ho viac než toho, že Smer znova vyskladá väčšinu. Matovič ako premiér, to je skôr scenár hororu. Bohužiaľ, Slovensku to naozaj hrozí.

Odoberajte prehľadný sumár článkov - 1x týždenne


Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *